Protasiewicz podejmie poważny krok w relacji? Młodsza o 35 lat Daria "czeka"

Jacek Protasiewicz zamierza ułożyć sobie życie u boku młodej działaczki? Najnowsze doniesienia właśnie na to wskazują.

Wielu zaskoczył fakt, że polityk znalazł szczęście u boku młodszej partnerki. Są parą od dwóch lat i obecnie w mediach głośno na temat planów dotyczących zaręczyn. "To była miłość od pierwszego wejrzenia, a z tego co wiem, Daria jest ogromnie wpatrzona w Jacka, bardzo zakochana. On zresztą też. Razem pojawiali się na politycznych imprezach, byli m.in. na słynnym marszu 4 czerwca, od razu wpadli sobie w oko" - relacjonuje jeden z polityków w rozmowie z "Super Expressem". Co więcej wiadomo na ten temat?

Zobacz wideo Chajzer o małżeństwie. Wspomina o partnerce

Jacek Protasiewicz i jego relacja z Darią. Czeka na oświadczyny?

Niedawno pisaliśmy o tym, jak na związek ze starszym o 35 lat politykiem zareagowała mama jego partnerki. - Moja mama - oczywiście - kibicuje córce, szczególnie że związek trwa już dwa lata. Byliśmy kilka razy u mojej mamy. Poznałam też rodzinę Jacka - wyznała w mediach 22-letnia Daria. To nie koniec doniesień na temat związku polityka. Kolejne dotyczą poważnego etapu w jego relacji. Informator "Super Expressu" dodał podczas ostatniej rozmowy zaskakującą nowinę. "Daria czeka na oświadczyny Jacka. Jest w niego bardzo zapatrzona, nie mogą bez siebie żyć" - informuje. Ciekawe, czy zakochani zdecydują się na sformalizowanie związku.

Jacek ProtasiewiczJacek Protasiewicz TVP Info

W show-biznesie nie brakuje par z dużą różnicą wieku. Co na ten temat sądzi Janachowska?

Znana prezenterka stanęła na ślubnym kobiercu z przedsiębiorcą Krzysztofem Jabłońskim w 2014 roku. Para jest razem po dziś dzień i wiedzie szczęśliwe życiem z synem Chrisem. Janachowska świetnie dogaduje się z partnerem mimo różnicy wieku wynoszącej 27 lat. Jeden z fanów zapytał o tę kwestię w mediach społecznościowych, a sama zainteresowana postanowiła szczerze opowiedzieć o relacji ze starszym od niej partnerem. - Pewnie od razu powinnam odpowiedzieć, że nie czuję żadnej różnicy i zazwyczaj tak odpowiadam, ale muszę przyznać, że jednak pewna różnica jest. Zdecydowanie pewnego rodzaju doświadczenie i mądrość życiowa pojawiają się u nas z wiekiem, więc czuję tę różnicę - powiedziała wówczas prezenterka. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Izabela Janachowska, Krzysztof JabłońskiIzabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński KAPiF.pl

Czy wiek ma dla ciebie znaczenie w związku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.