Andrzej Duda w USA. Co robi Agata? Udała się na spotkanie. Znowu wpadka. "Całość przyciasna"

Agata Duda zarezerwowała czas na spotkanie z uczestniczką powstania warszawskiego i po raz kolejny postawiła na nietrafioną stylizację. Co tym razem poszło nie tak?

Agata Duda to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Wiele osób zwraca na nią uwagę nie z powodu działań wynikających z pełnienia funkcji pierwszej damy, lecz aby przyjrzeć się jej stylizacjom. Nic w tym dziwnego. Małżonka Andrzeja Dudy niechętnie zabiera głos na temat bieżących spraw. Tym razem pierwsza dama udała się na spotkanie z uczestniczką powstania warszawskiego i poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Patrząc na stylizację pierwszej damy trudno uznać ją za trafioną. Co poszło nie tak? Całości przyjrzał się Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Zobacz wideo Tak wyglądało spotkanie Dudy z Trumpem

Agata Duda po raz kolejny w garniturze. Tak poszła na spotkanie z uczestniczką powstania warszawskiego

Agata Duda na spotkanie z Haliną Bieżan-Glonek ps. "Lalunia" założyła garnitur i bluzkę. Niby klasycznie, a jednak nie do końca. Poległy jak zwykle kroje i kolorystyka. Odcienie, na które postawiła pierwsza dama, zupełnie do niej nie pasują. Zrobiło się bardzo ciężko.

Agata Duda po raz kolejny pokazała swoją wariację na temat garnituru i znów nie wyszła na tym najlepiej. Mocno taliowana, długa marynarka w połączeniu z wąskimi spodniami nie wygląda dobrze. Całość wydaje się przyciasna i zupełnie nie pasuje do pierwszej damy. Marszczona pod szyją bluzka również nie wygląda najlepiej. Prezentuje się bardzo smutno i niepotrzebnie dodaje lat. Brąz jest modny, lecz nie łączymy go z kremowymi tonacjami. W tym przypadku zdecydowanie lepiej sprawdziłby się biały środek stylizacji i srebrna, nowoczesna biżuteria, która nadałaby odrobiny świeżości. Garnitur oczywiście powinien mieć inny krój. Agata Duda o niebo lepiej wyglądałaby w luźnej, nonszalanckiej marynarce i szerszych spodniach. Brakuje tu nowoczesności i lekkości. Po raz kolejny zaliczyła modową wpadkę - stwierdził Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.
 

Ekspert ocenił fryzurę Agaty Dudy. Tutaj także nie było najlepiej

Na stylizację pierwszej damy składała się także fryzura, której przyjrzał się ekspert. Jak wypadła? "Patrząc na fryzurę pierwszej damy, można śmiało stwierdzić, że znów jest za dużo lakieru i efekt hełmu po raz kolejny został osiągnięty. Kolor jest płaski i nie wygląda dobrze. Brakuje świeżości i wiatru we włosach. Od dawna stawiamy na naturalność i rezygnujemy z tak dużej ilości lakieru" - dodał Michał Musiał.

Agata DudaAgata Duda Fot. KAPIF

Czy podoba ci się styl Agaty Dudy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.