Tak mieszka Grażyna Szapołowska. Wyszukane dodatki i artystyczny nieład. Jest na czym zawiesić oko

Grażyna Szapołowska bez wątpienia jest ikoną polskiej filmografii. Aktorka ma w sobie wiele klasy i elegancji. Takie również są wnętrza jej domu. Każde z pomieszczeń ma swój charakter. Łączy je artystyczny miszmasz.

Grażyna Szapołowska jest jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Ostatnio na wielkim ekranie pojawiła się trzy lata temu. Wówczas wystąpiła w komedii romantycznej "Każdy wie lepiej". Aktorka od lat znana jest ze swoich ról, ale także z klasy, elegancji i nienagannego stylu. Aktorka mieszka w Warszawie w Aninie, gdzie uwiła sobie przytulne gniazdko. Wnętrza jej domu robią spektakularne wrażenie. 

Zobacz wideo Grażyna Szapołowska marzy o powrocie do pracy. Niestety blokuje ją Jan Englert. "Tęsknię bardzo"

Grażyna Szapołowska mieszka jak w bajce. Spójrzcie tylko na ten salon 

Dom Grażyny Szapołowskiej jest eleganckim, lecz lekko artystycznym miejscem. Nie brakuje w nim obrazów i antycznych kolumn. W salonie na pierwszy rzut oka rzuca się duża, czerwona i skórzana sofa, na której aktorka umieściła jeszcze dodatkową narzutkę w nadruk zebry. Widać, że Grażyna Szapołowska jest wielką fanką bibelotów i dekoracji, które są porozstawiane na antycznych, drewnianych komodach. Wiele wskazuje na to, że to właśnie w salonie aktorka lubi spędzać czas najbardziej. Dywany, książki, ceramiczne wazy, wszystko jest do siebie dobrane i razem tworzy spójną całość. Dodatkowo warto zauważyć, że w tym pomieszczeniu połączone są nietypowe kolory i wzory. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Grażyna Szapołowska i jej stylowe wnętrza. Urządziła je gustownie i z klasą 

W innym pomieszczeniu znajduje się trochę mniejsza i z kolei czarna, ale również skórzana kanapa. To miejsce ewidentnie upodobał sobie pies aktorki. Obok sofy stoi mały, szklany stolik kawowy, na którym znajdują się liczne książki o artystycznej tematyce. Pokój został dopełniony przez oryginalne zielone zasłony, a na podłodze zamiast drewna ułożone są płytki. Można więc podejrzewać, że znajduje się on w piwnicy lub po prostu na niższym poziomie. Bez wątpienia sypialnia jest oazą spokoju dla Grażyny Szapołowskiej. W tym pomieszczeniu znajduje się drewniana podłoga w jodełkę. Na niej stoi duże szare łóżko. Takie połączenie idealnie współgra z ogromnym lustrem, białymi ścianami i czarną szafką nocną. Na podłodze leży szary dywanik, a całości dopełnia szare krzesło. Trzeba przyznać, że w tym pokoju aż chce się odpocząć. ZOBACZ TEŻ: Szapołowska zdradza sekrety luksusowych, zagranicznych wojaży z ukochanym. "Zawsze są ostrygi".

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.