Syn Małgorzaty Rozenek lada dzień skończy 18 lat. Wiadomo, co dostanie. "Marzy o tym"

Stanisław jest najstarszy synem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłopak już niedługo wkroczy w dorosłość. Prezenterka opowiedziała w rozmowie z mediami, jak będzie świętować.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma troje dzieci. Gwiazda TVN-u od 2003 do 2013 roku była związana z Jackiem Rozenkiem, z którym doczekała się dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Później związała się z Radosławem Majdanem, a owocem tej miłości jest mały Henryk. Lada dzień 18. urodziny świętować będzie najstarsza pociecha byłej prowadzącej "Dzień dobry TVN". Dumna mama ujawniła już w jednym z wywiadów, jaki prezent planuje podarować Stanisławowi.

Zobacz wideo Chajzer szczerze o Rozenek-Majdan. Zaskakujące słowa?

Syn Małgorzaty Rozenek lada dzień skończy 18 lat. Wiadomo, co dostanie. "Marzy o tym"

Małgorzata Rozenek zrezygnowała w prezentu materialnego dla swojego syna i zamiast tego zdecydowała się zaoferować mu rodzinną podróż do Japonii. Syn prezenterki ma być od dawna zafascynowany tym krajem, a - jak twierdzi dumna mama - wspólna wycieczka pozostawi w nim wspomnienia do końca życia. - On marzy o Japonii, w ogóle kocha Japonię, wszystko to, co z tym krajem jest związane. Więc oczywiście myśleliśmy o tym, że możemy mu kupić jakąś fizyczną rzecz albo przekazać jakieś pieniądze, ale to wiem, że zrobią dziadkowie z funduszu dla niego utworzonego. My po prostu wszyscy, całą rodziną, lecimy do Tokio, lecimy na Okioto, bo to są rzeczy, które on do końca życia będzie miał ze sobą w pamięci - przekazała Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Co za tydzień". 

Małgorzata Rozenek-Majdan szykuje się do premiery nowego show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenekw ostatnim czasie nieco zniknęła z mediów, a to wszystko dlatego, że przygotowuje się do premiery swojego nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Prezenterka podejmie się w nim wyzwań rzucanych przez sześciu mężczyzn ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. "Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy tym razem znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje, czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie 'Nie zrobię czelendżu!'" - czytamy w opisie reality-show, którego premierę zaplanowano na 16 kwietnia. 

Komu Małgorzata Rozenek-Majdan kibicuje w 'Tańcu z gwiazdami'? Wyróżniła dwie osobyKomu Małgorzata Rozenek-Majdan kibicuje w 'Tańcu z gwiazdami'? Wyróżniła dwie osoby Fot. KAPiF.pl

Czy podróż to lepszy prezent niż coś materialnego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.