Donald Tusk wygrzebał z czeluści albumu stare zdjęcie z wyborów. Jego mała córka kradnie show

Donald Tusk pokazał archiwalne zdjęcie z czasów młodości, którego prawdopodobnie nigdy wcześniej publicznie nie publikował. Internauci są zachwyceni.

Donald Tusk jest bardzo aktywny nie tylko na serwisie X (dawniej Twitter), jak większość polityków, ale także na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje osobiste kadry. Nie brak takich, na których pozuje z wnukami czy w domowym zaciszu. Teraz jednak prawdopodobnie Tuskowi zebrało się na sentymenty, bo odgrzebał archiwalny, czarno-biały jeszcze kadr z czasów młodości, kiedy wybrał się z córką na wybory. 

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze. Na głowie czarna chustka krytykowana przez internautów

Donald Tusk pokazał stare zdjęcie z córką

Wygląda na to, że Donald Tusk w ostatnim czasie przewertował rodzinne albumy. Opłaciło się, bo przypomniał sobie o starej fotografii, na której pozuje z córką. Widzimy na niej kilkuletnią wówczas jeszcze Kasię Tusk, która ma na sobie szalik, czapkę i białą kurtkę. Uwagę zwraca również sam Tusk, który wystylizowany jest w typowy dla lat 80.i 90. wzorzysty sweter i koszulę z kołnierzykiem. Do tego prosta kurtka z kapturem. W oczy rzuca się też bujna fryzura obecnego premiera. Tusk w opisie pod zdjęciem nie zdradził, kiedy zrobiono fotografię. Biorąc jednak pod uwagę, że obecnie jego córka ma 36 lat, zdjęcie mogło powstać około trzy dekady temu. 

 

Internauci komentują archiwalne zdjęcie Donalda Tuska i Kasi Tusk

Pod fotografią szybko pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zachwycali się pamiątkowym kadrem. "Cudowne zdjęcie", "Ładna fotka" - chwalili. Nie brakowało też komentarzy, które odnosiły się bezpośrednio do bohaterów zdjęcia. Tu również padały same komplementy. "Wzorce wynosi się z domu. Taka relacja taty i córki jest na wagę złota", "Kasia nadal śliczna", "Śliczna dziewczynka, teraz mądra i piękna kobieta" - pisali. A jak wam podoba się ten archiwalny kadr z Kasią Tusk i Donaldem Tuskiem? ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk zaliczył wpadkę, a Emmanuel Macron zapomniał się jeszcze bardziej. Interweniował kanclerz Niemiec; POLECAMY: Beata Szydło szydzi z Donalda Tuska na stacji benzynowej. Internauci patrzą tylko na buciory. Nazwali ją "ciotką klotką"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.