Paulina Rzeźniczak wyjawiła, że ma rodzeństwo. "Jest między nami 19 lat różnicy". Podobni?

Paulina Rzeźniczak w święta wielkanocne zabrała męża i nowo narodzoną córkę do swojej rodziny. Żona piłkarza znalazła chwilę na rozmowę z fanami. Zdradziła, że ma młodsze rodzeństwo.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie w Wielkanoc wybrali się ze swoją córką Antoniną z wizytą do rodziny. Para regularnie relacjonowała te wyjątkowe chwile w sieci. Nie zabrakło kadrów z najbliższymi i ujęć na tle rozkwitającej wiosennej przyrody. Małżeństwo wzięło udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, która skradła serca fanów. W wolnej chwili Paulina zorganizowała na Instagramie sesję Q&A i odpowiedziała na pytania swoich obserwatorów. Jak się okazuje, żona Jakuba Rzeźniczaka ma rodzeństwo. Na InstaStories opublikowała zdjęcie ze swoim ojcem. Jak sądzicie, są do siebie podobni?

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. "Współczuję ich dzieciom"

Paulina Rzeźniczak pokazała młodszego brata. "Jest między nami 19 lat różnicy"

Paulina Rzeźniczak w ostatnim Q&A, które zorganizowała na Instagramie, podkreśliła, że to, jaka jest dziś, zawdzięcza głównie swojej mamie. Padło także pytanie o jej ojca. Jak się okazuje, rodzice Pauliny Rzeźniczak się rozstali i mama wychowała ją sama. Influencerka przyznała, że dopiero po latach ich relacje się unormowały i ma z tatą kontakt. "Z tatulkiem bywało różnie (...) Teraz od pewnego czasu jesteśmy w stałym kontakcie" - wyjawiła Paulina. Fani byli ciekawi, czy Paulina ma jakieś rodzeństwo. Żona Jakuba Rzeźniczaka zdradziła, że ma młodszego brata. Na InstaStories opublikowała rodzinne zdjęcie ze swoim ojcem i przyrodnim bratem, zrobione nad polskim morzem. Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii na górze strony.

Mam brata przyrodniego. Jest między nami 19 lat różnicy - napisała Paulina Rzeźniczak.

Paulina Rzeźniczak z rodzinąPaulina Rzeźniczak z rodziną fot. screen Instagram.com/paulina_rzezniczak

Paulina Rzeźniczak o ojcostwie Jakuba Rzeźniczaka. "Jest wspaniałym tatą"

Podczas sesji Q&A, którą Paulina Rzeźniczak zorganizowała na Instagramie padło także pytanie o jej męża i to jak odnajduje się w roli ojca. Zakochani wzięli ślub w Miami w 2022 roku, a 10 lutego 2024 roku zostali rodzicami Antoniny. Paulina Rzeźniczak przyznała, że tuż po porodzie Jakub był dla niej ogromnym wsparciem. "Jest wspaniałym tatą. W pierwszych tygodniach, gdyby nie jego wsparcie i pomoc przy Antosi, mogłoby być ze mną bardzo źle. Dobrze, że cię mam" - podkreśliła.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.