Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. "Royal baby"

Partnerka Marcina Hakiela zostanie mamą? Opublikowała na InstaStories wymowne zdjęcie. Później się tłumaczyła.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w marcu 2022 roku wydali oświadczenie, że rozstają się po 17 latach związku. Szybko okazało się, że gwiazda "M jak miłość" jest w miłosnej relacji z Maciejem Kurzajewskim, z którym współprowadziła "Pytanie na śniadanie". Marcin Hakiel nieco późnień zaczął spotykać się z tajemniczą Dominiką. Relacja się rozpadła, a tancerze znalazł szczęście u boku innej Dominiki. Ukochana partnera jest aktywna w mediach społecznościowych. W drugi dzień świąt wielkanocnych opublikowała kadr, na którym widać, jak trzyma test ciążowy. 

Zobacz wideo Marcin Hakiel o zwolnieniu Cichopek z "PnŚ". Teraz przyjmie zaproszenie do śniadaniówki?

Marcin Hakiel będzie miał trzecie dziecko?

Jakiś czas temu internauci zadali Hakielowi niedyskretne pytanie, czy razem z Dominiką planuje powiększenie rodziny. Tancerz postanowił na nie odpowiedzieć. "Im więcej dzieci, tym więcej zabawy!" - mogliśmy przeczytać. Z kolei jego partnerka na InstaStories podzieliła się zdjęciem, na którym pozował kilkuletni wówczas Marcin Hakiel. Dominika okrasiła kadr zaskakującym wpisem, że chce "takie dziecko". Hakiel odpowiedział publicznie partnerce, pisząc: "się postaram". Na tym jednak temat powiększenia rodziny się nie zakończył. 1 kwietnia Dominika pochwaliła się na InstaStories zdjęciem, na którym widać, jak w jednej ręce trzyma test ciążowy, a drugą dłoń trzyma na brzuchu. Do fotografii zostały dołączone słowa mające sugerować, że Dominika jest w ciąży, a ojcem dziecka ma być Marcin Hakiel. Tancerz został oznaczony na zdjęciu, a obok możemy przeczytać "royal baby" (ang. królewskie dziecko). 

Partnerka Marcina Hakiela o ciążyPartnerka Marcina Hakiela o ciąży Fot. Instagram/ _de_bonbon_

Ukochana Hakiela zdradza prawdę

Godzinę po tej publikacji partnerka Hakiela dodała kolejny wpis, w którym wyjaśniała, że jej rzekoma ciąża to żart z okazji prima aprilis. "Dobra, większość z was od razu wiedziała, że dziś 1 kwietnia. Zdjęcie było prima aprilisowe" - napisała. Mamy nadzieję, że Dominika chciała oszukać tylko obserwatorów (ma ich aktualnie na Instagramie 25 tys.), a nie Marcina Hakiela, który po takim "żarcie" mógłby zacząć snuć plany na przyszłość. Przypomnijmy, że dwa lata temu Małgorzata Socha w prima aprilis oszukała męża, któremu powiedziała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Wszystko się nagrało. Cytując klasyka - "śmiechom nie było końca". 

Partnerka Marcina Hakiela o ciążyPartnerka Marcina Hakiela o ciąży Fot. Instagram/ _de_bonbon_

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.