Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat. Była w drugiej ciąży. Później wydarzyła się tragedia

Jakiś czas temu Magda Gessler wrzuciła nostalgiczne zdjęcie z przeszłości, za którym kryje się smutna historia. Nie wszyscy ją znają.

Przy okazji promocji swojej autobiografii, która wyszła kilka lat temu na rynek, Magda Gessler wrzucała fragmenty wyjątkowych wywiadów lub zdjęć z przeszłości, które niosły za sobą konkretne wspomnienia. Tuż przed premierą książki podzieliła się ze swoimi obserwatorami rodzinną, radosną fotografią. Niedługo po jej zrobieniu wydarzyła się prawdziwa tragedia. Więcej zdjęć restauratorki znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Magda Gessler w ogniu pytań. Odniosła się do tegorocznych cen pączków

Magda Gessler straciła dziecko. "Umierałam ze strachu" 

Na wrzuconym zdjęciu możemy zobaczyć restauratorkę leżącą na zielonej łące. Obok niej siedzi młody Tadeusz, trzymający w ręce butelkę. "Druga ciąża, z Anną Wandą. Portugalia, na łąkach razem z Tadeuszem" - pisała wtedy prowadząca "Kuchennych rewolucji". Szybko okazało się, że zdjęcie przywołuje bolesne wspomnienie z przeszłości. Urodzona przedwcześnie córka Gessler zmarła dwa tygodnie po porodzie. "Ciążę prowadził postępowy ginekolog. Na początku szóstego miesiąca z powodu dodatkowych skurczy, gdy byłam na zakupach, odeszły mi wody: przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczął się proces ratowania dziewczynki: kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie krwi i śmierć. Życie dziecka podtrzymywano tygodniami. Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie. Umierałam ze strachu" - tłumaczyła. Później opowiedziała o narodzinach córki. 

Magda Gessler bała się, że osieroci Tadeusza. "Nie można było zatrzymać dłużej skurczy" 

Restauratorka w tym samym wpisie przyznała, że obawiała się o swoje życie. Wszystko przez procedury, którymi w tamtym czasie kierował się szpital. "W Hiszpanii w owym czasie zawsze ratowało się życie dziecka, a nie matki. To chrześcijański priorytet! Ania chciała wyjść na świat, nie można było zatrzymać dłużej skurczy... Kiedy się urodziła, krzyknęła. Moja nadzieja odżyła, ale szpital nie był przygotowany na poród wcześniaków: miała niewykształcone płuca (...)" - wspominała. ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler pokazała się z ojcem. Niewielu jednak wie, kto jest jej bratem. To znany polityk

Magda Gessler z młodszą córką Larą i ojcemMagda Gessler z młodszą córką Larą i ojcem Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat. Była w drugiej ciąży. Później wydarzyła się tragedia. Fot. @magdagessler_official/ Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.