Magda Mołek po ogłoszeniu zmian w życiu stawia na siebie. Wyglądała obłędnie. Jej buty to hit

Magda Mołek pojawiła się ostatnio na evencie Sisterhood Treasure. Dziennikarka zachwyciła stylizacją. Było prosto, ale szykownie i z klasą. Nie można było oderwać od niej wzroku.

Magda Mołek po odejściu z TVN-u na ściankach pojawia się sporadycznie, tylko na wybranych imprezach, i rzadko udziela wywiadów. Dziennikarka 21 marca pojawiła się na wydarzeniu poświęconemu girl power - Sisterhood Treasure organizowane przez markę Answear.LAB. Nic dziwnego, że zdecydowała się akurat na nie - Mołek od lat jest zwolenniczką idei zbliżania kobiet do siebie. Można więc śmiało powiedzieć, że była gwiazda "Dzień dobry TVN" zjawiła się na tej imprezie w celach zawodowych. 

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołe

Magda Mołek na evencie. Jej stylizacja była obłędna

Dziennikarka od zawsze zachwyca stylem i dobrze wyczuwa aktualne trendy. Jej stylizacje nigdy nie są przesadzone, za to idealnie podkreślają delikatną urodę Mołek. Na imprezie Sisterhood Treasure pojawiła się ciemnych, garniturowych spodniach i białej koszuli, do której dobrała skórzaną, beżową ramoneskę. Elementem, który przykuwał uwagę, z pewnością były biało-czarne buty w typie mokasynów. Magda Mołek postawiła na swoją ulubioną fryzurę - krótkiego, prostego long boba i delikatny makijaż. Prezentowała się fenomenalnie. Widać, że ostatnie, trudne dla niej wydarzenia związane z jej życiem prywatnym nie wpłynęły na jej profesjonalny wizerunek.

Mołek w stylizacjiMołek w stylizacji Mołek wygląda świetnie fot. AKPA

Magda Mołek w podcaście Aleksandry Kwaśniewskiej. Poruszyły ważne tematy i znowu pokazały klasę swoim wyglądem

Magda Mołek ostatnio gościła w podcaście Aleksandry Kwaśniewskiej "Jestem kobietą". Panie przeprowadziły interesującą rozmowę, która zachwyciła słuchaczy. Jak napisała Kwaśniewska na Instagramie, podczas wywiadu skupiły się na problemie rywalizacji kobiet pomiędzy sobą i temu, jak można zaradzić takim sytuacjom. Przy okazji obie zachwyciły stylizacjami - zdecydowały się na szerokie, materiałowe spodnie, białe bluzki oraz kurtki koszulowe. Dziennikarki postawiły również na wygodne obuwie w postaci sneakersów. Nie dość, że wyglądały pięknie i poniekąd dopasowały się zestawami, to w dodatku poruszyły ważne tematy, o których trzeba mówić głośno, i to jak najczęściej. Nic dodać, nic ująć! A więcej zdjęć Magdy Mołek znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.