Agata Duda poczuła wiosnę, a ekspert ocenił jej stylizację. "Spodnie to prawdziwy strzał w kolano"

Wiosenna Agata Duda otworzyła drzwi Pałacu Prezydenckiego dla uczniów jednej ze szkół podstawowych. Pierwsza dama z tej okazji wybrała piękną jasną marynarkę. Ekspert modowy spojrzał na spodnie i włosy żony prezydenta i nie miał dobrych wiadomości.

Agata Duda zapisze się w historii jako najbardziej milcząca pierwsza dama naszego kraju. Mimo że nie udziela się medialnie i nie zabiera głosu w ważnych sprawach, stara się wypełniać swoje obowiązki. 7 marca poinformowała, że ma za sobą spotkanie z uczniami. Przypomnijmy, że w przeszłości żona prezydenta uczyła języka niemieckiego w jednej ze szkół w Krakowie. Choć nigdy nie wypowiadała się o sytuacji nauczycieli, np. gdy strajkowali i walczyli o podwyżki, nie odcina się od swojej przeszłości.

Zobacz wideo Grażyna Szapołowska tęskni za pracą. Jest pewien problem

Agata Duda chwali się spotkaniem z uczniami szkoły podstawowej. Mamy jej najnowsze zdjęcia

Wygląda na to, że Agata Duda poczuła już wiosnę. Porzuciła ciemne kolory, które w ostatnim czasie zakładała, i na spotkanie z uczniami włożyła dwurzędową niebieską marynarkę z większymi klapami. Do tego dobrała beżowy top i spodnie w zbliżonym odcieniu. Stylizację pierwszej damy na naszą prośbę ocenił stylista fryzur i redaktor modowy Michał Musiał. - Agata Duda tym razem postawiła ma błękit. Marynarka, na którą się zdecydowała, wyglądała naprawdę dobrze. Chłodna kolorystyka bardzo dobrze współgrała z typem urody pierwszej damy - chwalił. Dalsza część wypowiedzi eksperta nie jest jednak już tak optymistyczna.

Poległa jednak reszta. Spodnie to prawdziwy strzał w kolano. Są zdecydowanie za wąskie i za krótkie. Widać to szczególnie w momencie siedzenia. Zdecydowanie lepszą opcją byłyby szerokie, dotykające ziemi nogawki. Fryzura, podobnie jak dół stylizacji, również nie należy do udanych. Jest zbyt wyczesana i wyraźnie widać za dużą ilość lakieru. Po raz kolejny brakuje wiatru we włosach i naturalności. Mimo widocznych starań znowu nie było najlepiej

- ocenił Musiał. 

Agata Duda nie chce czytać komentarzy internautów

To spotkanie odnotowano na jej oficjalnym profilu na Instagramie. "Języki obce stanowią dla nas podstawowe narzędzie do odkrywania świata. Ucząc się ich, poznajemy obce kultury, zwyczaje, stajemy się odważniejsi, gdyż pozbywamy się tej często problematycznej bariery językowej. W Pałacu Prezydenckim spotkałam się z uczniami Szkoły Podstawowej w Żdżarach" - napisała Agata Duda.

W rozmowie poruszyliśmy tematy takie jak: nauka języków obcych, angażowanie się w wolontariat oraz zajęcia pozalekcyjne czy marzenia i plany na przyszłość uczniów

- dodała. Niestety, pierwsza dama nie jest gotowa na komentarze internautów, bo możliwość komentowania tego wpisu została zablokowana. Wiadomo, że szkoła w Żdżarach prowadzi liczne zajęcia pozalekcyjne, takie jak np. koło matematyczne, języka polskiego, angielskiego i ekologiczne. - Bardzo się cieszę, że już w tak młodym wieku angażujecie się w tak wiele dodatkowych aktywności. Nabieracie doświadczenia, rozwijacie pasje, a przede wszystkim: uczycie się nowych umiejętności - podkreśliła na spotkaniu pierwsza dama.

 

Jej uwagę przyciągnęli też strażacy z Krakowa

Co ciekawe, dzień później Agata Duda znalazła się w Krakowie. Znowu poświęciła swój czas tematom edukacji. "Odwiedziłam Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, w której szkolenie realizują ukraińscy strażacy ochotnicy. Szkolenia takie jak to zaowocowały tworzeniem na Ukrainie struktur ochotniczej straży pożarnej" - czytamy.

Agata DudaAgata Duda Agata Duda; Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.