Hailey Bieber w końcu przerwała milczenie. Odniosła się do plotek o kryzysie

Hailey i Justin Bieber są małżeństwem od pięciu lat. Niemal od początku pojawiają się plotki o ich rozstaniu, które nasiliły się kilka miesięcy temu, a szczególnie niedawno, po poście ojca modelki w mediach społecznościowych. Teraz gwiazda wybiegów odniosła się do plotek.

Odkąd Justin Bieber związał się z Hailey Baldwin, fani i media nie wróżyły im świetlanej przyszłości. Para jednak szybko się zaręczyła i wzięła ślub, co zszokowało opinię publiczną, ponieważ zarówno gwiazdor jak i wschodząca gwiazda wybiegów byli wówczas bardzo młodzi. Od tego czasu minęło pięć lat, a plotki o tym, że para się rozstaje, nie minęły. Kilka miesięcy temu gruchnęła wiadomość, że Justin zostawi Hailey, gdy minie piąta rocznica, a wszystko to miało być działaniem nastawionym na korzyść - piosenkarzowi miało chodzić o uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa (jest Kanadyjczykiem). Atmosferę podgrzał post umieszczony w mediach społecznościowych przez ojca modelki, w którym prosił o modlitwę za gwiazdę wybiegów i zięcia.

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Hailey Bieber odnosi się do plotek. Chodzi o rozstanie z Justinem

Zamieszanie wokół prawdopodobnego rozstania Hailey i Justina, zamiast maleć - rosło. Media społecznościowe pękały w szwach od nadmiaru spekulacji. Modelka nie ukrywała, że zachowanie ojca mocno ją rozzłościło. Niemal natychmiast po umieszczeniu przez niego szeroko komentowanego wpisu, wstawiła dedykowany mężowi urodzinowy post, opatrzony ich czułymi kadrami. Wielu fanów mogło wówczas pomyśleć o tym, że 27-latka gra na zwłokę i próbuje na siłę przekonać, że wszystko jest w porządku. Rozwścieczona opublikowała w mediach społecznościowych lakoniczne oświadczenie, w którym zapewniła, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Tylko dla waszej wiadomości. Wszelkie historie i ciągłe anonimowe donosy, które widzę na TikToku, są w 100 procentach nieprawdziwe. Stworzone z powietrza... Pochodzą z krainy złudzeń. Wiem, że wygadywanie takich rzeczy może być zabawne, ale wiedzcie, że zawsze są nieprawdziwe. Przepraszam, że zepsułam wam zabawę

- napisała w lekko złośliwym stylu.

Hailey Bieber odniosła się do plotek. O rozstaniu z Justinem mówiło się od dawnaHailey Bieber odniosła się do plotek. O rozstaniu z Justinem mówiło się od dawna Hailey Bieber wydała oświadczenie fot. instagram.com/haileybieber

Baldwin nawołuje do modlitwy za Justina Biebera i swoją córkę Hailey. Ten wpis mocno zaniepokoił fanów

W kwestii ostatniego wpisu aktora Stephena Baldwina, to nie da się ukryć, że nie przeszedł bez echa. "Chrześcijanie, proszę, kiedy myślicie o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę, aby ofiarować krótką modlitwę za nich, aby mieli mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana" - napisał pod nagraniem jednego z akustycznych występów Justina Biebera. Więcej zdjęć Hailey Bieber znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.