Baldwin nawołuje do modlitwy za Justina Biebera i swoją córkę Hailey. Ten wpis mocno zaniepokoił fanów

Stephen Baldwin od początku mocno kibicuje swojej córce w relacji z Justinem Bieberem. Co ciekawe, to dzięki niemu Hailey i Justin w ogóle się poznali. Ojciec celebrytki opublikował niepokojący wpis o parze. Fani od razu zaczęli gorące spekulacje.

Hailey i Justin Bieber 28 lutego pojawili się na mszy w kościele Churchome w Saban Theatre w Beverly Hills. Para w drodze na miejsce zgromadzenia została przyłapana przez paparazzi i zarówno wokalista, jak i jego żona, mieli nietęgi miny. Prawdopodobnie nikt nie zwróciłby na to uwagi, gdyby nie wpis ojca Hailey, Stephena Baldwina, poczyniony kilka godzin wcześniej. Aktor poprosił, aby modlić się za jego córkę i jej partnera. Czyżby nastały kłopoty w raju i w małżeństwie Bieberów źle się dzieje?

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Stephen Baldwin opublikował zaskakujący wpis. "Poświęćcie chwilę, aby ofiarować krótką modlitwę za Justina i Hailey"

Stephen Baldwin poważnie zaniepokoił fanów Justina i swojej córki Hailey wpisem, który opublikował na Instagramie. Aktor udostępnił na InstaStories post Victora Marxa, który jest założycielem chrześcijańskiej organizacji All Things Possible Ministries. W materiale wideo widać jeden z akustycznych występów Justina Biebera. Najbardziej zastanawiający jest jednak komentarz autora. "Chrześcijanie, proszę, kiedy myślicie o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę, aby ofiarować krótką modlitwę za nich, aby mieli mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana" - dodał w opisie Marx. Co ciekawe, w publikacji autor dorzucił, że zarówno on, jego żona, jak i mama Hailey Bieber - Kennya, modlą się za parę. Zabrzmiało to dość tajemniczo i niepokojąco, więc trudno się dziwić, że fani Justina i Hailey porządnie się wystraszyli. Jak na razie zarówno Justin, jak i jego żona nie skomentowali sprawy. 

Justin Bieber, Hailey BieberJustin Bieber, Hailey Bieber fot. instagram.com/justinbieber

Historia miłości Justina i Hailey. To ojciec aktorki poznał córce spotkać swojego idola

Justin Bieber i Hailey Baldwin powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 30 września 2019 roku. Wcześniej para zdecydowała się na ślub cywilny, który odbył się w tajemnicy. Małżeństwo zna się jeszcze z dziecięcych lat. Córka Stephena Baldwina była jedną z największych fanek Biebera i dzięki koneksjom znanego ojca miała okazję go poznać. Dopiero po latach zaczęli się przyjaźnić i rozwinęło się między nimi uczucie. Wcześniej Bieber związały był z Seleną Gomez i razem tworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Fani długo nie chcieli zaakceptować jego nowej wybranki i cały czas łączyli wokalistę z Seleną Gomez, sugerując, że i tak prędzej, czy później do siebie wrócą. Na całej sytuacji najbardziej ucierpiała sama Hailey Bieber, która często stawała się ofiarą nienawistnych ataków fanów Gomez. Sugerowano, że kopiuje każde zachowanie wokalistki i na siłę próbuje się do niej upodobnić. Po wielu perturbacjach, w domu Bieberów nastał spokój. Selena Gomez skupiła się na swojej miłości, a fani Biebera przestali wreszcie łączyć go z jego eks. Kiedy zdawało się, że u Justina i Hailey jest lepiej niż kiedykolwiek, Stephen Baldwin postanowił zasiać ziarnko niepewności. Czy jest czym się martwić? 

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.