Mówią, że Hailey kopiuje styl Seleny. Pozują na jednym evencie. Kreacje? Błysk i ten sam kolor

3 grudnia odbyła się doroczna gala Muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wśród licznie zaproszonych na wydarzenie gwiazd pojawiły się m.in. Selena Gomez i Hailey Bieber.

Wydarzenie celebrujące gwiazdy amerykańskiego kina odbyło się już po raz trzeci, Pierwsza gala Muzeum Akademii Filmowej miała miejsce w 2021 roku, gdy instytucja została otwarta. Jak donosi hollywoodreporter.com, w tym roku podczas imprezy uhonorowano czterech przedstawicieli przemysłu filmowego i rozrywkowego. Meryl Streep otrzymała statuetkę dla ikony kina, Michael B. Jordan - dla wschodzącej gwiazdy, Oprah Winfrey została wyróżniona za działanie na rzecz wsparcia Muzeum Akademii Filmowej, a Sofię Coppolę doceniono za wprowadzanie innowacji do amerykańskiego kina.

Zobacz wideo Warnke o konfliktach między byłymi

Gwiazdy na gali Muzeum Akademii Filmowej

Czworo laureatów to oczywiście nie są jedyne gwiazdy, które pojawiły się na imprezie w Los Angeles. Fotografom do zdjęć pozowali także m.in. Natalie Portman, Dua Lipa, Billie Eilish, Salma Hayek, Jared Leto, Leonardo DiCaprio, Kendall Jenner czy Demi Moore. Szczególną uwagę zwróciły natomiast Selena Gomez oraz Hailey Bieber. Pojawienie się byłej i obecnej ukochanej Justina Biebera na jednym wydarzeniu zawsze wzbudza spore emocje, zwłaszcza że od miesięcy mówi się o ich rzekomym konflikcie. Co więcej, fani Gomez są przekonani, że Hailey Bieber chce być jak wokalistka i kopiuje jej styl.

Chociaż tym razem obydwie wybrały kreacje w czarnym kolorze, trudno dopatrzeć się dużego podobieństwa. Selena Gomez postawiła na gładką suknię od Valentino, bez ramiączek, za to z bardzo nietypowym, srebrnym i mocno błyszczącym zdobieniem wokół szyi, które opadało jej na ramiona. Stylizację dopełniła długimi rękawiczkami. Hailey Bieber wybrała z kolei suknię od Saint Laurent projektu Anthony'ego Vaccarello. Cekinowa kreacja bez rękawów także mocno lśniła i przylegając do ciała, podkreślała figurę ukochanej Justina Biebera. Więcej zdjęć z eventu znajdziecie w galerii na górze strony.

Selena Gomez, Hailey BieberSelena Gomez, Hailey Bieber Selena Gomez, Hailey Bieber, Jordan Strauss/Invision/AP

Selena Gomez zareagowała na rzekomy konflikt z Hailey Bieber

Rzekomy spór Gomez i Bieber nakręcają fani artystki, którzy nie mogą pogodzić się z jej rozstaniem z Justinem Bieberem. Mocno odbija się to na jego żonie, która, doprowadzona do ostateczności, odezwała się w tej sprawie do Seleny Gomez. Wokalistka zareagowała, publikując na InstaStories oświadczenie. "Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że dostaje groźby śmierci i całą masę hejtu. Nie będę tego tolerować. Nikt nie powinien otrzymywać hejtu ani być gnębiony. Zawsze przemawiałam za dobrocią i chciałabym, żeby to wszystko się już skończyło" - napisała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.