Terrazzino obejrzał odcinek "Tańca z Gwiazdami" i wytypował czarne konie tej edycji. Ocenił też najsłabszy występ

Stefano Terrazzino na prośbę Plotka zdradził, która z par najnowszej odsłony "Tańca z Gwiazdami" jego zdaniem prezentowała się najlepiej, a która najgorzej w pierwszym odcinku tanecznego show.

Stefano Terrazzino przez lata był związany z "Tańcem z Gwiazdami". Tańczył m.in. z Izą Małysz czy Agnieszką Radwańską. Zdobył też Kryształową Kulę u boku Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz. Z kolei z Iwoną Cichosz i Julią Wieniawą stanął na drugim miejscu podium. W najnowszej, 27. już edycji show jednak nie występuje. Mimo że nie jest częścią najnowszej edycji formatu, to śledzi poczynania jej uczestników. Specjalnie dla Plotka zdradził, kto jego zdaniem ma największe szanse na wygranie tej odsłony show. Ocenił też najsłabszy występ pierwszego odcinka 27. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska chce wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Przeprasza tancerza i zdradza, czego się boi

Stefano Terrazzino wytypował czarne konie tej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Pierwszy odcinek najnowszej odsłony "Tańca z Gwiazdami" został wyemitowany 3 marca br. Ku zaskoczeniu wielu nikt nie odpadł z show. Na parkiecie działo się dużo, a najlepiej ocenione zostały dwa występy. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska zgarnęli po 32 punkty. Stefano Terrazzino także ma bardzo dobre zdanie o występach tych dwóch par. Nazwał tych tancerzy swoimi faworytami. Ponadto do tej grupy zaliczył również Macieja Musiała, który szkoli się pod czujnym okiem Darii Syty.

Oglądałem wszystkie występy. To fajna, wyrównana edycja, ale mimo wszystko mam taką ulubioną trójkę, która myślę, że będzie ze sobą mocno konkurować. To Anita Sokołowska, Maciej Musiał i Aleks Mackiewicz. To moi faworyci. Każde z nich może być czarnym koniem tej edycji. Musiał ma luz, Aleks jest profesjonalny, a Anita ma charyzmę

- powiedział w rozmowie z nami Terrazzino. 

Stefano Terrazzino o Dagmarze Kaźmierskiej. To nie ona jego zdaniem zatańczyła najsłabiej

Zapytałyśmy też tancerza o to, co myśli o wyspach Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, którzy dostali jedynie 13 punktów oraz o tanecznych popisach Kamila Balei i Magdaleny Perlińskiej, którzy uzyskali taką samą notę. 

Pani Dagmara nie wypadała najgorzej. Bardzo fajnie się prezentowała. Była taka autentyczna, naturalna

- powiedział Terrazzino i dodał: - Kamil Baleja i jego taneczna partnerka są sympatyczni, ale mieli trudne zadanie z rumbą. Ich rumba moim zdaniem była najsłabsza - usłyszeliśmy. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii, która znajduje się w górnej części artykułu. ZOBACZ TEŻ: Afera w dniu premiery "Tańca z Gwiazdami". Maserak odpowiada Kaczorowskiej. "Odleciała"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.