Magda Steczkowska pokazała zdjęcia z porodówki. W komentarzach życzenia. "Nasze cuda"

Magda Steczkowska opublikowała niedawno zdjęcie z porodówki. Kobieta podpisała zdjęcie "Nasze cuda. Jesteście pod każdy względem NAJ". W komentarzach pojawiają się życzenia i gratulacje.

Magda Steczkowska od lat związana jest z muzyką, podobnie jak jej starsza siostra Justyna. Jest szóstym z dziewięciorga dzieci swoich rodziców. Teraz na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z porodówki, na którym siedzi roześmiana, a tuż obok niej stoi jej mąż. Jak się okazuje, jej obie córki urodziły się dokładnie tego samego dnia dwa lata po sobie.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zapoczątkowała nowy trend

Magda Steczkowska świętuje urodziny swoich córek 

W 2001 roku Magda Steczkowska poślubiła swojego wybranka, perkusistę zespołu Brathanki oraz jej kapeli Indigo, Piotra Królika. Jak się okazuje, wokalistka świętowała urodziny swoich pociech. Obydwie córki przyszły na świat w ten sam dzień - 30 stycznia. Nie są one jednak bliźniaczkami - przyszły na świat w odstępie dwóch lat. Najpierw w 2009 roku małżeństwo powitało na świecie Michalinę, a dwa lata później urodziła się Antonina. Małżonkowie mają też starszą córkę, Zofię, która urodziła się w 2002 roku. 

Sama Steczkowska śmieje się, że to wiele ułatwiło w jej życiu. Nie musiała organizować dwóch osobnych imprez, więc oszczędzała zarówno czas, jak i pieniądze. Ale nie oznaczało to, że dziewczynki dostają wspólne prezenty od członków rodziny. Piosenkarka jest niezwykle rodzinną osobą i od zawsze podkreśla, że córki są dla niej najważniejsze. Magda dodała starą fotografię z porodówki i dumnie zakończyła wpis słowami: "Nasze cuda. Jesteście pod każdy względem NAJ". Internauci komentują i składają życzenia: "Niezmiennie mnie to zadziwia, jak to zrobiliście", "O wow! Ale świetnie. Wszystkiego najpiękniejszego dla Michaliny i Antosi", "Wszystkiego najlepszego, jak fajnie, dwie dziewczynki".

 

Magda Steczkowska chętnie pokazuje najstarszą z córek 

Nie można zapomnieć o najstarszym, pierworodnym dziecku pary muzyków. Zofia jest już dorosła i w tym roku skończy 22 lata. Córka urodziła się 1 lutego, więc w przypadku dni i miesiąca niewiele dzieli ją od urodzin młodszych sióstr. Steczkowska lubi chwalić się swoją rodziną i tak jest również w przypadku najstarszej córki. Na swoim Instagramie pokazała kilka fotografii z córką, a fani od razu zauważyli spore podobieństwo między nimi. Pisali nawet, że wyglądają jak siostry. Magda nagrała nawet piosenkę z Zofią i razem wystąpiły w teledysku do niej. Tytuł utworu to "Blisko Ciebie". Ich wspólne zdjęcia znajdziesz w galerii na górze strony.

Magda Steczkowska z córkąMagda Steczkowska z córką Fot. Instagram/ magdasteczkowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.