Małgorzata Foremniak zamieszkała na wsi. Jej dom był kiedyś stodołą [ZDJĘCIA]

Małgorzata Foremniak zrezygnowała z życia w wielkim mieście i przeniosła się na wieś, aby być blisko natury. Zobaczcie, jak się urządziła.

Małgorzata Foremniak od lat należy do czołówki najpopularniejszych polskich aktorek. Serca widzów skradła rolą doktor Zosi w hitowym serialu "Na dobre i na złe". Przez 14 lat była też jurorką w talent show TVN-u "Mam talent!". Na antenie Foremniak jest najczęściej pełna energii, dobrego humoru i uśmiechu. Wiele wskazuje na to, że pozytywna aura nie opuszcza jej również w życiu prywatnym. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej Instagramowi i podejrzeć, jak mieszka.

Zobacz wideo Pisarek i Salla o "demolce" w ich domu

Małgorzata Foremniak zamieszkała na wsi. Jej dom był kiedyś stodołą

Małgorzata Foremniak wbrew pozorom nie mieszka w stolicy, a w oryginalnym domku w Starejwsi w województwie mazowieckim. Dom gwiazdy powstał po przebudowie starej stodoły. Jak zdradziła na łamach "Twojego Imperium", posiadłość na wsi była zawsze jej marzeniem. - Zawsze marzyłam o niebieskim domu z okiennicami w piękne ludowe wzory, które sama wymaluję. Wieś to miejsce, gdzie jest tyle życia. Tak jak kolorowa jest przyroda, tak barwne i radosne będą okiennice - powiedziała tygodnikowi. Choć dziś dom Foremniak nie jest niebieski, nie brakuje w nim przyrodniczej esencji. Salon zwraca uwagę przez kolosalną ilość książek. Nie ulega wątpliwości, że aktorka w wolnej chwili lubi sięgać po lekturę. Sypialnia jest utrzymana w jasnych kolorach, dominują w niej beże i stanowi azyl nie tylko dla Foremniak, ale i jej psów, które chętnie zaprasza do łóżka. Więcej zdjęć domu Foremniak znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Dom Małgorzaty ForemniakDom Małgorzaty Foremniak Dom Małgorzaty Foremniak, fot. Instagram @malgorzata_foremniak_official

Małgorzata Foremniak lubi być blisko natury

Małgorzata Foremniak sporo czasu spędza w kuchni. Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach widzimy, że jest tam bardzo przytulnie, ale jednocześnie gustownie. Barwy są ciepłe, a pomieszczenie dekorują stylizowane na starodawne zasłony czy przedmioty w stylu vintage. Aktorka ma na podłodze w kuchni płytki, a półki utrzymane są w jasnych barwach. Stylu dodaje całości drewniana obudowa lodówki i kuchennych szuflad. Uwagę zwraca także ogromny ogród przy posiadłości. Aktorka swego czasu sama siebie nazywała na Instagramie "królową pól i łąk". Możemy wnioskować, że to właśnie w otoczeniu natury i przyrody czuje się najlepiej.

Dom Małgorzaty ForemniakDom Małgorzaty Foremniak Dom Małgorzaty Foremniak, fot. Instagram @malgorzata_foremniak_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.