Skiba ponownie zakpił z Kaczyńskiego. Tak skomentował powroty w TVP

Krzysztof Skiba to nie tylko muzyk, ale i satyryk, który chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Nie po raz pierwszy odniósł się do Jarosława Kaczyńskiego w mediach społecznościowych. Co tym razem zakomunikował?

W Telewizji Polskiej zaszły ostatnio ogromne zmiany, co jest następstwem nowego rządu Donalda Tuska. Do "Teleexpressu" wrócił Maciej Orłoś, a Artur Orzech do komentowania Eurowizji. Te transfery nie umknęły uwadze lidera zespołu Big Cyc, który skomentował zmiany na Instagramie. Przy okazji nawiązał do prezesa PiS. 

Zobacz wideo Kaczyński obraził dziennikarzy. Wszystko podczas konferencji

Krzysztof Skiba o metamorfozie TVP. Wskazał miejsce Kaczyńskiego

- Czas powrotów. Orłoś wrócił do "Teleexpressu", Orzech do komentowania Eurowizji. Może prezes znów wróci pod pierzynę - oznajmił satyryk w najnowszym poście, którym rozbawił obserwatorów. Ci zaczęli wspominać, dokąd sami wysłaliby Jarosława Kaczyńskiego. "Chyba pod szafę. Tam w końcu siedział 13 grudnia" - czytamy jeden z komentarzy. Część obserwatorów Skiby skomentowała także kwestię powrotu znanych dziennikarzy do TVP. Nie wszystkim podobają się najnowsze zmiany. "Masakra z tymi powrotami" - oznajmiła jedna z internautek. Jesteście ciekawi, co na ten temat mają do powiedzenia wymienieni dziennikarze?

 

Artur Orzech i Maciej Orłoś o zmianach w życiu zawodowym

Pierwszy z dziennikarzy był związany z TVP już w latach 90. Komentował bowiem Konkurs Piosenki Eurowizji od 1992 roku do 2020. Już kilka miesięcy temu mówiono o jego powrocie do publicznego nadawcy. Dziś ta kwestia jest już pewna. - Wracam do komentowania konkursu Eurowizji i do programu "Szansa na Sukces". Tyle na ten moment - wyznał Artur Orzech w rozmowie z nami, o czym więcej przeczytacie tutaj. Co natomiast słychać u Orłosia? Powrót do "Teleexpressu" po prawie ośmiu latach to przełom dla prezentera i jego fanów. - Emocje oczywiście były, z różnych powodów. Po pierwsze dlatego, że siedem i pół roku mnie tam nie było, robiłem różne inne rzeczy i to jest taki powrót do korzeni. Te emocje są nieoczywiste - z jednej strony cieszę się i mam satysfakcję, z drugiej strony świat się przez te siedem, osiem lat zmienił bardzo i ja się znalazłem w innym miejscu. Po drugie, wszystko to się dzieje w takich niezwykłych warunkach, prowizorycznych trochę - tak dziennikarz mówił o pracy w nowej odsłonie formatu w rozmowie z nami. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Maciej Orłoś wrócił do TVPMaciej Orłoś wrócił do TVP KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.