Gala Mistrzów Sportu. Majdan jak czerwony gepard, Radwańska zaszalała z wycięciem, Jędrzejczak skromnie

Gala Mistrzów Sportu to duże wydarzenie, również towarzyskie. Jak prezentowali się sportowcy? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Gala Mistrzów Sportu to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Pojawiają się na nim najbardziej znani i cenieni sportowcy w naszym kraju. Jest to plebiscyt mający na celu wyłonienie najlepszego sportowca danego roku kalendarzowego w Polsce, wymyślony i organizowany przez redakcję dziennika "Przeglądu Sportowego" (dziś Przeglądu Sportowego Onet). Później do organizatorów dołączyły Telewizja Polsat (w latach 1998-2000 i od 2017) i Telewizja Polska (w latach 2001-2017). W plebiscycie wyłanianych jest dziesięcioro najlepszych polskich zawodników (pod uwagę brane są kobiety i mężczyźni we wszystkich dyscyplinach, a niekwestionowanym królem gali jest Robert Lewandowski, który w pierwszej dziesiątce znajduje się nieprzerwanie od 2011 roku), z których jeden zostaje uznany za sportowca roku. Rekordzistką w liczbie zwycięstw jest Justyna Kowalczyk, która wygrała plebiscyt pięć razy (2009-2013). 

Zobacz wideo Radwańska błyszczy na czerwonym dywanie! Ale gwiazdy

Stylizacje na Gali. Radek Majdan niczym czerwony gepard 

Wiadomo, że jak na dużą galę przystało, każdy ze sportowców (którzy na co dzień zapewne śmigają w dresach lub innych sportowych ubraniach), chce się prezentować nienagannie. I tutaj duże wyróżnienie powinien dostać Radosław Majdan, który nie dość, że zawsze potrafi wyglądać świetnie, to w dodatku bawi się modą. Udowodnił to po raz kolejny, gdy założył na Galę Mistrzów Sportu czerwoną, dopasowaną marynarkę w drobne czarne cętki. Do tego biała koszula i czarne garniturowe spodnie. Klasa!

Gala Mistrzów Sportu. Majdan jak czerwony gepard, Radwańska zaszalała z wycięciem, Jędrzejczak skromnieGala Mistrzów Sportu. Majdan jak czerwony gepard, Radwańska zaszalała z wycięciem, Jędrzejczak skromnie Radosław Majdan na Gali Mistrzów sportu fot. kapif

Agnieszka Kobus-Zawojska w zaawansowanej ciąży. Wyglądała kwitnąco!

Kolejną osobą, która pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu, jest wioślarka, multimedalistka i przyszła mama - Agnieszka Kobus-Zawojska. Na tę okazję sportsmenka przywdziała długą, czarną, błyszczącą suknię na jedno ramię, do której dobrała czarne szpilki na pasku i czarną minitorebkę w stylu vintage. Całość dopełniał delikatny makijaż i staranna fryzura. Mąż olimpijki Maciej Zawojski, również utalentowany wioślarz, wybrał elegancki czarny garnitur i z dumą podkreślał dłonią brzuch ciążowy żony. A więcej zdjęć z gali znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Gala Mistrzów Sportu. Majdan jak czerwony gepard, Radwańska zaszalała z wycięciem, Jędrzejczak skromnieGala Mistrzów Sportu. Majdan jak czerwony gepard, Radwańska zaszalała z wycięciem, Jędrzejczak skromnie Agnieszka Kobus-Zawojska i Maciej Zawojski na Gali Mistrzów Sportu fot. kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.