Sylwia Grzeszczak śpiewa o rozstaniu w nowej piosence: "Poranki przywitam z kimś innym"

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła fanów i przywitała 2024 rok nową piosenką "Motyle". Śpiewa w niej o rozstaniu. Autor tekstu dla wielu może być niespodzianką.

Sylwia Grzeszczak w tym roku nie pojawiła się na Sylwestrze z Dwójką, a wystąpiła podczas Gdańskiego Sylwestra miejskiego. Na imprezie TVP hit piosenkarki "Co Z Nami Będzie" wykonała tym razem Viki GaborWystęp nie należał jednak do udanych przez liczne błędy młodej wykonawczyni. Teraz Grzeszczak przychodzi do swoich fanów z balladą "Motyle", w której, jak się zdaje, postanowiła rozliczyć się ze swoją przeszłością.

Zobacz wideo Sylwia Grzeszczak otrzymuje karygodne wiadomości

Sylwia Grzeszczak napisała nowy utwór z byłym partnerem 

Piosenka "Motyle" została wydana 4 stycznia i od razu zwróciła uwagę fanów Sylwii Grzeszczak. Wokalistka oceniania jest jako jedna z najbardziej utalentowanych piosenkarek w naszym kraju. Tym razem to nie jej głos przyciągnął największą uwagę fanów, ale tekst utworu. Wydaje się, że to osobista piosenka o rozstaniu, która opisuje uczucia kobiety.

Czy to stracony czas? Tego nie powiem o tobie nigdy. Spotkam cię w tylu snach. Choć poranki przywitam z kimś innym - brzmią słowa piosenki.

Fani od razu zaczęli spekulować, że Grzeszczak nawiązuje do rozstania ze swoim mężem, Liberem, z którym była prawie dziesięć lat. Wyjaśnia w niej, że choć już nie są razem, a teraz "biegną już po nowych drogach", to nadal będzie miała w pamięci czas spędzony u jego boku. Sam utwór pojawił się na kanale Libera na platformie YouTube. Jak się można było dowiedzieć z social mediów wokalistki, to właśnie były partner jest autorem słów do tej piosenki, co czyni ją jeszcze bardziej osobistą i emocjonalną w odbiorze.

 

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, że para podchodzi do siebie z takim szacunkiem. Komentarze pod utworem są bardzo pozytywne i zdecydowanie doceniają postawę zarówno Grzeszczak, jak i Libera. "Piękna, dojrzała, każda ważna osoba w naszym życiu zostawia po sobie ślad, nawet gdy odchodzi", "Cudowny, wzruszający utwór [...]", "[...] poleciały łzy wzruszenia". 

Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili rozstanie 

Wokalistka i raper nagrywali ze sobą od wielu lat. W 2008 roku wydali wspólnie płytę "Ona i On". Para wzięła ślub w 2014 roku. Wspólnie doczekali się córeczki, Bogny, która w tym roku będzie miała dziewięć lat. Małżeństwo zawsze starało się stronić od mediów i chronić życie prywatne. Jesienią 2023 roku para postanowiła ogłosić rozstanie. Nie było to jednak rozejście burzliwe i skandaliczne. Grzeszczak i Liber podtrzymali, że nadal będą ze sobą współpracować. Utrzymują ze przyjacielskie relacje, aby być dobrymi rodzicami dla swojej córki. 

Sylwia Grzeszczak i LiberSylwia Grzeszczak i Liber Sylwia Grzeszczak i Liber znowu łączą siły? Nowe ogłoszenie piosenkarki wzbudziło entuzjazm fanów / Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.