Poruszający gest przyjaciół Krzysztofa Respondka. Pożegnają go w wyjątkowy sposób

Krzysztof Respondek miał wokół siebie prawdziwych przyjaciół. Bliscy artysty zaplanowali coś wyjątkowego po uroczystościach pogrzebowych.

22 grudnia media obiegła bardzo przykra wiadomość o śmierci aktora i artysty kabaretowego, Krzysztofa Respondka. Mężczyzna zmarł na zawał serca. Jego przyjaciółka, Beata Harasimowicz, zdradziła, że prowadził bardzo aktywny tryb życia. - On się na nic nie skarżył. Prowadził zdrowe życie, nie pił, nie palił, grał w tenisa. Jestem w szoku, całe środowisko jest w szoku. Łączę się w bólu z Kasią, ich córkami, z Krzysiem Hanke, który traktował go jak brata - powiedziała dla "Faktu". 30 grudnia odbędzie się pogrzeb aktora. Po uroczystości przyjaciele Respondka spotkają się wspólnie na scenie.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Przyjaciele Krzysztofa Respondka uczczą jego pamięć na koncercie

30 grudnia odbędzie się wyjątkowy koncert upamiętniający zmarłego Krzysztofa Respondka. Start wydarzenia jest zaplanowany na godzinę 17:15. Koncert odbędzie się na bożonarodzeniowym jarmarku w Katowicach. Występ został zorganizowany przez przyjaciół aktora. Na scenie pojawi się Krzysztof Hanke, długoletni towarzysz Respondka z kabaretu Rak, który poinformował media o śmierci artysty. Towarzyszyć mu będą Grzegorz Poloczek oraz zespół folkowy REDLIN. Przyjaciele aktora powspominają jego życie oraz dokonania artystyczne. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, ponieważ wstęp jest bezpłatny. 

Krzysztof Respondek wybrał rodzinę zamiast popularności

Krzysztof Respondek odszedł z "Barw szczęścia" w 2015 roku. Zniknął z czerwonych dywanów i więcej czasu poświęcał rodzinie. - Najlepszy jest umiar. Wszystkiego po trosze: pieniędzy tyle, żeby starczało na godne życie. Sławy, aby nie zawróciła w głowie. Kariery tyle, by znaleźć czas na spełnianie marzeń. Tylko miłości i obecności ukochanej osoby nigdy nie mam dość - mówił w "Vivie". ZOBACZ TEŻ: Ostatnie zdjęcia Krzysztofa Respondka. Jeszcze 18 grudnia rozśmieszał do łez publiczność. "Serce pęka"

Krzysztof Respondek z żonąKrzysztof Respondek z żoną Fot. KAPiF.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.