Marta Kielczyk odnajdowała się w starej TVP. Lubiła eksperymentować z wizerunkiem [ZDJĘCIA]

Marta Kielczyk przez lata była związana z Telewizją Polską, a w ostatnim czasie prowadziła "Wiadomości". Prezenterka w mediach obecna jest od dawna, a na przestrzeni lat bardzo się zmieniła.

Marta Kielczyk we wrześniu 2022 roku zaczęła prowadzić program "Gość Wiadomości" na TVP Info oraz główne wydanie "Wiadomości". Dziś w związku ze zmianami możemy przypuszczać, że raczej nie zobaczymy jej na antenie. Już wcześniej "Super Express" podawał, że prezenterka znajduje się na liście osób, których posada jest zagrożona. Z Telewizją Polską Marta Kielczyk związana była wiele lat, ale swoją karierę zaczynała w radiu. Jak zmieniła się przez lata?

Zobacz wideo Herbuś po zmianach w TVP boi się o stanowisko? Odpowiedziała

Marta Kielczyk prowadziła "Wiadomości". Byli koledzy z pracy żałowali, że tak potoczyła się jej kariera

Marta Kielczyk zaczynała w Radiu Kolor, później pracowała w Polskim Radiu oraz Tok FM. W 1999 roku wygrała casting i została prowadzącą "Panoramy". Później m.in. przygotowywała felietony dla "Pytania na śniadanie", w TVP Info prowadziła program "Minęła 20", a także współprowadziła "Kawę czy herbatę?" na TVP1. Kielczyk została w TVP po zmianie władzy, a gdy została twarzą "Wiadomości", byli współpracownicy nie szczędzili mocnych słów w jej stronę. "Jestem zdziwiony, że tak pokierowała swoją karierą, bo ma wszelkie możliwości, by pójść inną drogą - mówił Dariusz Łukawski, były szef "Panoramy" i Marty Kielczyk w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. "Płaczę nad nią. Jak zobaczyłem, co robi i jak tam wygląda, to zastanawiam, co się z nią stało. To nie jest Marta!" - dodawał były współpracownik. "Jak jej nie wstyd? A była taką fajną dziewczyną. Totalna kompromitacja" - komentował dziennikarz Polskiego Radia w rozmowie z serwisem.

Marta Kielczyk przeszła dużą metamorfozę przez lata

Marta Kielczyk obecna jest w mediach od trzech dekad. Przez ten czas wielokrotnie eksperymentowała z wizerunkiem. Kiedyś była fanką krótkich fryzur. Miała zarówno blond, jak i brązowe oraz czarne włosy, a nawet przez pewien czas była ruda. W ostatnich latach zapuściła jednak pasma i stawiała na jasny kolor. Ewoluował także jej styl ubierania. Marta Kielczyk chętnie pozowała na premierach filmowych czy imprezach TVP. Więcej zdjęć prezenterki i zdjęć z kiedyś oraz dziś znajdziecie w galerii na górze strony.

Marta Kielczyk kiedyś i dziśMarta Kielczyk kiedyś i dziś fot. KAPIF

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.