Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Respondka. Rodzina ma jedną prośbę

Krzysztof Respondek zmarł nagle kilka dni przed świętami. Artysta miał zaledwie 54 lata. Jeszcze przed nowym rokiem odbędzie się jego pogrzeb. Rodzina ma specjalną prośbę do gości.

Krzysztof Respondek, przed samymi świętami, zmarł w wieku 54 lat na zawał. Aktor cieszył się ogromną popularnością - ciepły, serdeczny, zabawny, był gwiazdą i zwycięzcą show "Jak oni śpiewają" i poczciwym Michałem Jeleniem z serialu "Barwy Szczęścia". Od lat występował też na scenie jako artysta z grupy kabaretowej Rak. Zmarł nagle po tym, jak z objawami zawału serca trafił do szpitala w Zabrzu. Mimo trzydniowej walki lekarzom nie udało się uratować jego życia - odszedł 22 grudnia. Wiadomo, kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Zobacz wideo Małgorzata Werner o ostatnich chwilach ojca. "Dopóki taty nie zabrał zakład pogrzebowy, cały czas było disco polo"

Pogrzeb Krzysztofa Respondka. Rodzina ma jedną prośbę

Pogrzeb Krzysztofa Respondka odbędzie się 30 grudnia w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. Jak informuje "Super Express", rodzina poprosiła gości o nieskładanie kondolencji. Zamiast kwiatów pojawiła się prośba o wsparcie finansowe Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych "Szansa na przyszłość". Jak czytamy w nekrologu artysty, to właśnie tam miał zagrać jeszcze jeden koncert Krzysztof Respondek - niestety, nie udało się.

Przyjaciele wspominają Krzysztofa Respondka

Krzysztof Respondek miał duże grono nie tylko darzących go ogromną sympatią widzów, ale również wieloletnich przyjaciół. Należała do nich m.in. współpracująca z nim od lat Beata Harasimowicz:

Trudno nam to pojąć, nie zgadzamy się z tym, więc zdjęcie kolorowe. Bo taki był Krzysiek: barwny, pogodny, zawsze uśmiechnięty. Fantastyczny przyjaciel i niezwykłe utalentowany piosenkarz, tancerz i kabareciarz. Przeżyliśmy razem niezliczone realizacje kabaretowe przez ponad 25 lat. Serce pęka...

Krzysztof RespondekKrzysztof Respondek Fot. KAPiF.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.