Andrzej Piaseczny zaskoczył wszystkich na bydgoskim jarmarku. Mało brakowało, a wyproszono by go ze sceny

Ci, którzy 12.12 odwiedzili świąteczny jarmark w Bydgoszczy, z pewnością nie mogli narzekać na brak wrażeń. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych osób. W pewnym momencie na scenie pojawił się Andrzej Piaseczny, a tłum wprost oszalał. Co zrobił wokalista?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W każdym większym mieście w Polsce można natknąć się na klimatyczny jarmark, na którym można miło spędzić czas. Ten organizowany w Bydgoszczy jest o tyle wyjątkowy, że to jedyny w kraju jarmark zlokalizowany na moście. 12 grudnia na świątecznym wydarzeniu nie zabrakło znanych osób ze świata show-biznesu. W pewnym momencie na jarmarku niespodziewanie pojawił się Andrzej Piaseczny

Zobacz wideo Doda komentuje konflikt z Andrzejem Piasecznym

Piaseczny niespodziewanie pojawił się na świątecznym jarmarku. Prawie wyproszono go ze sceny

Świąteczny jarmark to nie tylko klimatyczna atmosfera i budki z jedzeniem. Wydarzeniom często towarzyszą również koncerny na żywo. Tym razem na scenie w Bydgoszczy wystąpiła Ada Rychwalska znana z "The Voice of Poland". Artystka prywatnie jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, prowadzi też zajęcia muzyczne dla najmłodszych. Podczas jej występu w pewnym momencie na scenie pojawił się tajemniczy gość. Z początku wokalistka sama go nie poznała. Jednak gdy skojarzyła twarz, tak samo jak i przechodnie, tłum nie krył ekscytacji. 

Totalna niespodzianka, totalne zaskoczenie. Już chciałam wyprosić ze sceny tego gościa, który zaczął mi się na nią bez zapowiedzi tarabanić, gdy nagle okazało się, że tym gościem jest Andrzej Piaseczny – podkreśliła Rychwalska w opisie nagrania, które opublikowała na Instagramie.
 

Występu Andrzeja Piasecznego nie było w planach organizatorów koncertu. Artysta spontanicznie wtargnął na scenę i zaśpiewał z uczestniczką "The Voice of Poland". Piaseczny razem z Kacprem Dworniczakiem jeździ aktualnie z trasą koncertową, podczas której artyści promują swój nowy album. Kilka dni wcześniej na moście w Bydgoszczy pojawił się inny znany artysta, Dawid Kwiatkowski. - Chciałem rozdać coś więcej niż bilety na zbliżającą się trasę. Chciałem rozdać słowa, o których zapominamy, a wciąż mają niewyobrażalnie wielką moc - mówił wokalista. Przebrany w strój Mikołaja zachęcał uczestników jarmarku do zadzwonienia do swoich bliskich. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.