Media: Miłosz Kłeczek żegna się z TVP

Nieoficjalnie mówi się o tym, że Miłosz Kłeczek również odchodzi z Telewizji Polskiej. Wszystko z powodu roszad kadrowych będących następstwem wyników wyborów. Niecodzienna informacja pojawiła się na łamach portalu Wirtualne Media oraz teleshow.wp.pl.

Zmiany kadrowe w Telewizji Polskiej trwają w najlepsze. Wszystko z powodu wyników wyborów, a co za tym idzie wygranej opozycji. Prawo i Sprawiedliwość przez lata zebrało grupę dziennikarzy, którzy prezentowali na antenie postulaty zgodne z założeniami partii. Nowa władza chce wprowadzić powiew świeżości, by nie było w niej miejsca na polityczne stronnictwo. Odejście Danuty Holeckiej zdaje się być wierzchołkiem góry lodowej. Nieoficjalnie mówi się o tym, że z TVP żegna się również Miłosz Kłeczek.

Zobacz wideo Starcie Szymona Hołowni i dziennikarza TVP

Miłosz Kłeczek poszedł w ślady Danuty Holeckiej? Przez lata był związany z Telewizją Polską

Portal Wirtualne Media podał informację o tym, że Miłosz Kłeczek odchodzi z Telewizji Polskiej. Zgodnie z wiadomością, która pojawiła się w serwisie, można śmiało stwierdzić, że dziennikarz poszedł w ślady swojej zawodowej koleżanki po fachu - Danuty Holeckiej. Z zamieszczonego newsa jednoznacznie wynika, że to on złożył wypowiedzenie. Nie czekał, aż go zwolnią. O tym, że Miłosz Kłeczek znika z TVP, przeczytaliśmy również na teleshow.wp.pl. Portal twierdzi, że o złożeniu wypowiedzenia przez dziennikarza poinformowała ich osoba zatrudniona w tej samej stacji. Niecodzienną informację miał potwierdzić jeszcze jeden pracownik związany zawodowo z publicznym nadawcą.

Miłosz Kłeczek zrobił zawrotną karierę w Telewizji Polskiej. Teraz mówi się o jego odejściu

Miłosz Kłeczek przez długi czas związany był z Telewizją Polską. Doskonale odnalazł się na stanowisku reportera sejmowego i jako prowadzący programów publicystycznych. Najpopularniejsze formaty, z których dał się poznać, to "Woronicza 17" oraz "Minęła 8". Kłeczek na dobre wkroczył do TVP już w 2016 roku. Nastąpiło to w momencie, gdy prezesem był jeszcze Jacek Kurski. Mężczyzna miał już wcześniej doświadczenie zawodowe w pracy medialnej. Zobaczyć mogliśmy go w Superstacji, TVN24, TVN Meteo oraz telewizji TTV. To jednak Telewizja Polska pozwoliła mu naprawdę rozkwitnąć. Podczas reportaży z reguły był nieustępliwy i bronił swoich poglądów. Wyraźnie można było zauważyć, że Kłaczkowi nie było po drodze z polityką Donalda Tuska.

Kim jest Miłosz Kłeczek? Słynie ze skandalicznych reportaży. Media od lat przyglądają się jego majątkowi.Kim jest Miłosz Kłeczek? Słynie ze skandalicznych reportaży. Media od lat przyglądają się jego majątkowi. X @MiloszKleczek. Kim jest Miłosz Kłeczek? Słynie ze skandalicznych reportaży. Media od lat przyglądają się jego majątkowi.

Więcej o:
Copyright © Agora SA