Danuta Holecka ma dość. Idzie do sądu. "Jestem zaszczuwana"

Danuta Holecka zdecydowała się wyjawić, co zamierza. Okazuje się, że szefowa "Wiadomości" swoich racji zamierza dochodzić w sądzie. Zdradziła, jakie emocje jej towarzyszą.

Danuta Holecka to z całą pewnością jedna z tych kobiet, które najbardziej kojarzą się z Prawem i Sprawiedliwością. Przez lata pracy w "Wiadomościach" broniła ona postulatów partii Jarosława Kaczyńskiego i jednoznacznie się z nimi zgadzała. Wyniki wyborów jednoznacznie wskazują na to, że znaczna część społeczeństwa uważa, iż przyszedł czas na zmiany. Wspominał o nich już wcześniej nawet Donald Tusk. Dziennikarka zabrała głos w sprawie i powiedziała, jakie emocje jej towarzyszą. Okazuje się, że wybiera się do sądu.

Zobacz wideo Paweł Zalewski twierdzi, że Donald Tusk będzie premierem

Danuta Holecka idzie do sądu. Twierdzi, że ma ku temu powody

Sensacje wokół postaci Danuty Holeckiej nie cichną. Dziennikarka związana z "Wiadomościami" wyjawiła, że ma dość sytuacji, w której się znalazła. Twierdzi, że wiele osób zarzuca jej dorobienie się ogromnego majątku. W rozmowie z portalem Świat Gwiazd wyjawiła, co tak naprawdę sądzi. Okazuje się, że nie widzi w swoim działaniu nic niewłaściwego i czuje się po prostu bezpodstawnie atakowana.

Proszę pani, trwa na mnie nagonka, jestem zaszczuwana. Nie chcę niczego komentować (...). Co bym nie powiedziała, to będą komentować, pisać, że milionerka… Nie, ja nie chcę nic mówić. Ja to wszystko zbieram i idę do sądu - powiedziała Danuta Holecka w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Danuta HoleckaDanuta Holecka Danuta Holecka; Screen 'Wiadomości'/TVP

Zmiany w Telewizji Polskiej nadchodzą wielkimi krokami. Wszystko z powodu wyników wyborów

Już od pewnego czasu mówi się o tym, że w Telewizji Polskiej mają nastąpić spore zmiany. Nowy rząd, na czele którego prawdopodobnie stanie Donald Tusk, chce odświeżyć format publicznego nadawcy. Planuje zbudować telewizję publiczną, a nie telewizję rządową, czego dopuściło się Prawo i Sprawiedliwość. Lider opozycji wielokrotnie wspominał o tym podczas kampanii wyborczej. Danuta Holecka nie jest jedyną osobą, która ma pożegnać się z piastowanym przez lata stanowiskiem. Nieoficjalnie mówi się także o tym, że oprócz niej z anteny mają zniknąć również: Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Jacek Łęski i Magdalena Ogórek. Głośno mówi się o tym, że szefowa "Wiadomości" po raz ostatni poprowadzi format 12 grudnia. Nie jest to jednak pewne. Być może właśnie tak zakończy się jej podróż w TVP.

Danuta HoleckaDanuta Holecka TVP Info

Więcej o:
Copyright © Agora SA