Pierwsze przecieki nazwisk nowych prowadzących TVP. Polsat i TVN boją się o pracowników

Zmiany w Telewizji Polskiej trwają w najlepsze. Nie jest tajemnicą, że już niebawem na antenie pojawią się zupełnie nowe osoby. Nieoficjalnie mówi się o tym, kto to będzie.

Nie od dziś głośno mówi się o tym, że w Telewizji Polskiej trwa prawdziwa rewolucja. Wszystko z powodu zmiany władzy i chęci odcięcia się od osób wyraźnie kojarzących się z Prawem i Sprawiedliwością. Mimo że żadna z informacji nie została oficjalnie potwierdzona przez publicznego nadawcę, to pogłosek jest naprawdę wiele. Politycy opozycji są zgodni - zmiany są konieczne i należy je jak najszybciej wprowadzić w życie.

Zobacz wideo Starcie Szymona Hołowni i dziennikarza Telewizji Polskiej

Zmiany w Telewizji Polskiej trwają w najlepsze. Roszady kadrowe są naprawdę ogromne

Na łamach portalu Wirtualna Polska można przeczytać o tym, co obecnie dzieje się w TVP. Z pewnością nie ma tam teraz miejsca na nudę i monotonię. Informator serwisu zdradził szczegóły dotyczące zmian kadrowych. Okazuje się, że nie jest to wcale prosta sprawa. Ma zostać zatrudnionych wielu ekspertów z branży.

W TVP potrzeba co najmniej 200 osób. (...) Następują niemal masowe ruchy w obie strony - jedni uciekają z TVP, inni dostają propozycje pracy w odświeżonej stacji. (...) Jest już nawet podział na to, kto poprowadzi poszczególne programy: "Panoramę", "Wiadomości", jakkolwiek będą się nazywały po zmianach - zdradził informator portalu Wirtualna Polska.

O zmianach u publicznego nadawcy mówi się nie tylko na Woronicza. Konkurencyjne stacje także rozmyślają nad tym, co może się wydarzyć. Rozważania trwają zarówno w Polsacie, jak i TVN-ie. Polsat obawia się o wypełnienie grafiku. W telewizji TVN najgorętsze rozmowy dotyczą natomiast podwyżek. Atmosfera jest naprawdę gorąca.

Danuta Holecka i jej fryzury z różnych etapów karieryDanuta Holecka i jej fryzury z różnych etapów kariery Danuta Holecka w 'Wiadomościach', TVP

TVP to nie tylko zatrudnienia

Mimo że oficjalnie nie została potwierdzona żadna z informacji dotyczących nowych pracowników Telewizji Polskiej, to Wirtualna Polska opublikowała budzącą ogromne zainteresowanie listę nazwisk. Okazuje się, że w odświeżonej TVP prawdopodobnie pojawią się: Marta Budzyńska-Giersz, Michał Cholewiński i jego żona Agata Biały-Cholewińska, Paweł Gadomski, Kamil Dziubka, Paweł Płuska oraz Anna Hałas. Ze swoimi dotychczasowymi stanowiskami pożegnać ma się wiele osób mocno kojarzonych z partią Jarosława Kaczyńskiego. Niedawno Plotek dowiedział się, kto ma zniknąć z anteny publicznego nadawcy. Padły następujące nazwiska: Danuta Holecka, Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Jacek Łęski i Magdalena Ogórek. Zbyt mocno kojarzą się oni ze starą władzą.

Ida NowakowskaIda Nowakowska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA