Choinki Jedynki 2023. Agata Duda w welurze. Ekspert: Hełm nie zniknął. Radzi wpuścić wiatr we włosy

Agata Duda po raz kolejny pokazała się publicznie i znów znalazła się na językach. Wszystko za sprawą stylizacji i nietrafionej - zdaniem eksperta - fryzury.

Małżonka Andrzeja Dudy rzadko zabiera głos w tematach społecznych i przez wielu Polaków uznawana jest za wyjątkowo milczącą pierwszą damę. Nic więc dziwnego, że największą uwagę przykuwają jej stylizacje, które dość często nie należą do udanych. Tym razem żona prezydenta RP objęła patronatem akcję Choinki Jedynki 2023 i stylizacją wpisała się w charakter wydarzenia.

Zobacz wideo Tak wygląda nowy rząd. Pojawił się także Andrzej Duda

Agata Duda poczuła magię świąt. Przyszedł czas na kombinację weluru z czerwienią

Choinki Jedynki to akcja charytatywna radiowej Jedynki. W tym roku patronatem objęła ją nasza pierwsza dama. Na wydarzeniu wyraźnie było widać, że poczuła ona już magię zbliżających się wielkimi krokami świąt. Jej stylizacji przyjrzał się Michał Musiał - stylista fryzur i modowy ekspert portalu Plotek. Wczytując się w jego słowa, trudno nie zgodzić się z tym, że była to raczej nietrafiona stylizacja. Pierwsza dama postawiła na jeden z najmodniejszych w tym sezonie kolorów, ale nie obyło się bez modowych wpadek, które zostały wypunktowane. 

Agata Duda wybrała welur. Połączenie mocno taliowanej marynarki w odcieniach czerwieni z czarnymi spodniami z założenia nie było złe. Nasycony kolor wina doskonale wpisuje się w obecne trendy i często sięgają po niego największe gwiazdy. Poległy tu jednak po raz kolejny fasony. Dopasowany krój okazał się prawdziwą klapą. Do tego ni to wąskie, ni to szerokie spodnie. I te kolczyki - wyglądają po prostu nijak. Zdaje się, że nigdy nie doczekamy widoku pierwszej damy w luźnym, pełnym klasy nonszalanckim garniturze uzupełnionym ponadczasową biżuterią - stwierdził Michał Musiał, stylista fryzur i modowy ekspert portalu Plotek.

Poległy nie tylko fasony. Fryzurę także należałoby zmienić

Ekspert przyjrzał się nie tylko stylizacji, ale również fryzurze pierwszej damy. Nie należała ona do udanych. Było zbyt sztywno. Agata Duda z reguły przesadza z lakierem. Tak było i tym razem. Zdecydowanie lepiej byłoby wpuścić trochę wiatru we włosy małżonki Andrzeja Dudy.

Patrząc na Agatę Dudę trudno nie wspomnieć także o fryzurze. Jak widać, hełm nie zniknął. Znów jest tona lakieru, kopuła na głowie i jednolity, płaski blond. Znacznie lepszą opcją byłoby zapuszczenie włosów i nadanie im trójwymiarowego charakteru, dzięki modnym refleksom. Byłoby bardziej naturalnie i po prostu lepiej. Niestety pierwsza dama znów zaliczyła wpadkę - dodał Michał Musiał, stylista fryzur i modowy ekspert portalu Plotek.

Agata Duda w welurowej marynarceAgata Duda w welurowej marynarce Fot. AKPA

Więcej o:
Copyright © Agora SA