Doda pierwszy raz po przerwie pozuje z Pachutem. Rozbawili fanów. "Zupełnie jak twój tata"

Doda opublikowała na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z Dariuszem Pachutem od czasu pogłosek o rozstaniu. Fotografia natychmiast stała się memem.

Życie uczuciowe Dody pełne było burzliwych relacji. Wokalistka od dłuższego czasu związana jest z Dariuszem Pachutem. Choć kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o rozstaniu, sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili medialnych rewelacji. Wszystko wskazuje na to, że ich uczucie ma się dobrze. Sportowiec towarzyszył bowiem wokalistce podczas trasy koncertowej, teraz natomiast wypoczywają razem w Tajlandii. Ostatnio do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie, które rozbawiło internautów.

Zobacz wideo Doda za kulisami ramówki Polsatu

Doda pozuje z Pachutem. Rozbawili fanów. "Wyglądasz zupełnie jak twój tata"

Doda nawet na wakacjach nie zaniedbuje fanów. Wokalistka wykorzystała przerwę między koncertami, aby udać się do słonecznej Tajlandii. Niedawno gwiazda opublikowała film, na którym ogłosiła kolejne miasta, w których wystąpi w ramach Aquaria Tour. Niestety, internauci skupili się na komentowaniu jej wyglądu. Ostatnio na profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym. Ma ono humorystyczny charakter. Kadr z siłowni przedstawia artystkę "prężącą" biceps, który tak naprawdę należy do Dariusza Pachuta. Fotografię znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Gdy mówisz lasce: Wyglądasz zupełnie jak twój tata - podpisała zdjęcie Doda.

DodaDoda Doda; KAPiF

Doda nie afiszuje z nowym związkiem. Piosenkarka zdradziła, dlaczego

Doda od dłuższego czasu spotyka się z Dariuszem Pachutem, niewiele jednak wiadomo o ich relacji. Dotychczasowe związki piosenkarki były bardzo medialne, dlatego też tym razem zdecydowała się trzymać uczucie z dala od kamer. Nie reagowała nawet na pojawiające się plotki na temat rzekomego rozstania. "Ludziom się wydaje, że jeśli pokażesz zdjęcie z wakacji, to są oni właścicielami twojej relacji. Mówię tutaj o wszystkich, czyli o dziennikarzach, portalach, tabloidach, obserwatorach na Instagramie, ale także o fanach. Właścicielami relacji powinien być tylko partner i partnerka lub partner i partner, w zależności od ludzkich preferencji. Po prostu dwoje ludzi, którzy się kochają. I tyle. Koniec" - wyznała wokalistka w rozmowie z "Faktem".

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA