Rafał Brzozowski o relacji z Edytą Górniak. Mają romans? "Pojawiło się między nami coś"

Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego łączy coś więcej niż przyjaźń? Wokalista odniósł się do krążących w mediach plotek o ich romansie. Wyjawił też, kiedy zbliżył się do artystki.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski od lat są sobie bardzo bliscy i darzą się ogromną sympatią. Niedawno w mediach na nowo odżyły plotki o ich romansie. Oboje pojawili się w programie "Rytmy Dwójki" i za kulisami mieli się do siebie zbliżyć. Artystka miała nawet otrzymać bukiet kwiatów od Brzozowskiego, co tylko podsyciło podejrzenia o ich płomiennym romansie. - Edyta ucieszyła się, że znalazł się tam też Rafał. Ona naprawdę bardzo go lubi. Jest nim wręcz oczarowana. Za kulisami trzymali się razem - powiedział informator tygodnika "Na Żywo". Co na temat ich relacji mówi wokalista? 

Zobacz wideo Radosław Majdan słyszał, jak Edyta Górniak śpiewała na żywo hymn w Korei. Po latach bierze ją w obronę

Rafał Brzozowski skomentował relację z Edytą Górniak. "Pojawiło się między nami coś bardzo przyjaznego"

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak zaprzyjaźnili się kilka lat temu, kiedy wokalista przygotowywał się do występów na Eurowizji. Doświadczona artystka udzielała mu cennych rad, aby jak najlepiej wypadł na scenie. Plotki o ich romansie rozgorzały w 2021 roku, kiedy media obiegło ich zdjęcie zrobione podczas wspólnego wypadu w Tatry, ale temat szybko ucichł. Kiedy obydwoje pojawili się na planie nowego show TVP2, znowu zaczęto o tym mówić. Brzozowski w rozmowie z "Faktem" powiedział więcej o łączącej ich relacji. Wokalista wyraźnie odciął się od plotek na temat ich romansu i przyznał, że go rozbawiają.

Edyta jest jedyną kobietą, która podała mi rękę, gdy jadąc na Eurowizję, spotkałem się z falą hejtu. Postawiła cały swój muzyczny autorytet na szali i była ze mną, wspierała mnie, udzieliła rad. Bardzo mi pomogła. Znamy się od lat, ale zbliżyliśmy się podczas nagrań do "Jaka to melodia?". Pojawiło się między nami coś bardzo przyjaznego. Gdy czytam o naszych romansach, zawsze się uśmiecham - podkreślił Brzozowski.

Edyta Górniak, Rafał BrzozowskiEdyta Górniak, Rafał Brzozowski fot. kapif.pl

Edyta Górniak o relacji z Rafałem Brzozowskim. "Jest uroczym człowiekiem i mężczyzną"

Edytę Górniak także wyraźnie bawią plotki o jej romansie z Rafałem Brzozowskim. Wokalistka opublikowała nawet na Instagramie nagranie zza kulis programu "Rytmy Dwójki", gdzie... dzwoni do Rafała i szepcze mu do słuchawki czułe słówka. Filmik możecie zobaczyć poniżej. "Śmiałem się. Super! Poczucie humoru, dystans" - czytamy w komentarzach pod nagraniem. Jak wokalistka komentuje rewelacje o romansie z Brzozowskim? - "Rafał jest uroczym człowiekiem i mężczyzną. To mogę powiedzieć. Mogę potwierdzić, że zawsze był dżentelmenem. Zawsze z wielką klasą odnosił się do mnie. Jest faktycznie taki czarujący, więc gdybym miała otwartość na relacje, to pewnie powiedziałabym więcej, ale nie mam. Nie mamy romansu. Natomiast bardzo się lubimy. Myślę, że mogę to powiedzieć za nas oboje" - podsumowała w rozmowie z "Faktem".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.