Joan Collins skończyła 90 lat. Serialowa Alexis zachwyca urodą na nowym zdjęciu

Joan Collins zdobyła wielu fanów na całym świecie za sprawą produkcji "Dynastia". 90-letnia aktorka wciąż działa w mediach. Co u niej słychać?

Joan Collins 23 maja 2023 roku świętowała 90. urodziny. Jej debiut na wielkim ekranie odbył się już 72 lata temu i od tamtej pory wiele uległo zmianie. Przełomowym krokiem w karierze aktorki była rola Alexis Carrington-Colby w znanej operze mydlanej "Dynastia", gdzie gwiazda spędziła osiem lat życia zawodowego. Doczekała się za ten angaż nagrody Złotego Globu. Obecnie Collins jest spełnioną 90-latką, która utrzymuje kontakt z fanami poprzez profil na Instagramie.

Zobacz wideo W "Dynastii" miało być wszystko na bogato

Joan Collins pozdrawia wielbicieli z raju. Co za forma!

Gwiazda wybrała się na Barbados, skąd wstawiła kilka zdjęć na Instagrama. "Zgadnijcie, gdzie jestem?" - oznajmiła zagadkowo. Niektórzy odgadli, że aktorka wypoczywa właśnie na Karaibach. "Dziękuję wszystkim, którzy dobrze zgadli! Tak, to był Barbados i było fantastycznie!" - potwierdziła Collins w następnym poście z wczasów. Gwiazda pokazała się fanom w białej sukience w kropki i dużym kapeluszu, prezentując przy okazji swoje zgrabne nogi. Takiej sylwetki można tylko pozazdrościć. Obecnie na Instagramie aktorkę śledzi ponad 408 tys. użytkowników. Fani gwiazdy nie szczędzą jej ciepłych słów w komentarzach. "Piękne nogi, uśmiech i spojrzenie! Naprawdę wiesz, jak to się robi!", "Wyglądasz wspaniale przez całe życie" - piszą fani na profilu aktorki.

Joan Collins zachwyca formąJoan Collins zachwyca formą fot. https://www.instagram.com/joancollinsdbe/

Joan Collins chętnie wstawia zdjęcia z mężem. Stanęła na ślubnym kobiercu pięć razy

W mediach wiele publikacji dotyczących sfery miłosnej aktorki. Collins była mężatką pięć razy. Jej serce skradli bowiem Maxwell Reed, Anthony Newley, Ronaldem S. Kass, Peter Holm oraz Percy Gibson, z którym jest po dziś dzień. Para chętnie wstawia zdjęcia ze wspólnych podróży. Aktorka stanęła z menadżerem teatralnym na ślubnym kobiercu w 2002 roku. Uroczystość miała miejsce w hotelu Claridge'a. Co ciekawe, między zakochanymi jest spora różnica wieku. Aktorka jest starsza od męża o 32 lata. Dla małżonków nie stanowi to jednak żadnej przeszkody. - Są w sobie tacy zakochani, tak sobą oczarowani, że to naprawdę romantyczne - zdradziła przyjaciółka gwiazdy w rozmowie z „Daily Mail". Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Joan Collins, Percy GibsonJoan Collins, Percy Gibson https://www.instagram.com/joancollinsdbe/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.