Sławne kobiety z młodszymi partnerami. Cher miała ich kilkunastu, u Joan Collins różnica wynosi 32 lata

Kobiety, które wiążą się z młodszymi mężczyznami, są do dziś często wytykane palcami. One same na szczęście nie przejmują się krytycznymi komentarzami, bo doskonale wiedzą, że miłość nie zna wieku.

Znane pary z dużą różnicą wieku przyciągają ogromne zainteresowanie mediów. Opinia społeczna przywykła jednak do relacji, w których to mężczyzna jest sporo starszy, a sytuacje, kiedy to partner jest młodszy od ukochanej, u wielu osób nadal wywołują nieuzasadnione oburzenie. W świecie show-biznesu można znaleźć jednak bardzo dużo takich związków, a w dodatku spora część z nich jest nie tylko szczęśliwa, lecz także trwa już wiele lat.

Zobacz wideo Madonna świętuje 64. urodziny

Heidi Klum i Tom Kaulitz

Niemiecka supermodelka w 2019 roku została żoną młodszego o 17 lat gitarzysty zespołu Tokio Hotel - Toma Kaulitza. Heidi Klum przyznaje, że odkąd zaczęli się spotykać, notorycznie pytana jest o dzielącą ich różnicę wieku. Na kąśliwe komentarze ma jednak jasną receptę.

Nie myślę o tym zbyt wiele. Musisz po prostu cieszyć się życiem i nie przejmować się zbytnio tym, co myślą inni, bo martwienie się przysporzy ci tylko zmarszczek - powiedziała w rozmowie z "InStyle".
 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Pierwsze doniesienia o tym, że aktorską parę łączy coś więcej niż praca, zaczęły pojawiać się już w 2019 roku. Cielecka i Gelner przez długi czas nie opowiadali jednak publicznie o związku. Dopiero w 2022 roku obydwoje odnieśli się do medialnych doniesień i skomentowali między innymi 16 lat dzielącej ich różnicy wieku.

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko to, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Zwierciadła".
Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku - przyznał z kolei Gelner w programie Kuby Wojewódzkiego.
 

Joan Collins i Percy Gibson

Młodszy o 32 lata od gwiazdy "Dynastii" Percy Gibson jest jej piątym mężem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2002 roku. Joan Collins wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że ludzie zupełnie niepotrzebnie robią zamieszanie z faktu, że jej partner jest od niej młodszy. Jak przyznała w rozmowie z "The Mirror", wiek biologiczny bardzo różni się od wieku, w którym tak naprawdę jesteśmy. 

Jak wiecie, Percy jest ode mnie trochę młodszy. Na początku ludzie ciągle pytali: "Co zrobisz z tą różnicą wieku?". Odpowiadałam wtedy: "No cóż, jak umrze, to umrze" - skomentowała rozbawiona.

Joan Collins i Percy GibsonJoan Collins i Percy Gibson EastNews

Brigitte Macron i Emmanuel Macron

Brigitte Macron poznała swojego obecnego męża wiele lat temu, jeszcze gdy uczęszczał do szkoły, w której była nauczycielką. Gdy Emmanuel Macron miał 16 lat, wdali się w romans, a ukochana zostawiła dla niego męża. Pobrali się w 2007 roku, a opinię publiczną zszokował fakt, że poznali się jako uczeń i nauczycielka. Szeroko komentowano też dzielącą ich różnicę wieku, która wynosi 24 lata. Francuski prezydent wielokrotnie stawał publicznie w obronie żony, a w rozmowie z "Femme Actuelle" powiedział, że komentarze na temat jej wieku są mizoginią.

Brigitte Macron i Emmanuel MacronBrigitte Macron i Emmanuel Macron Agencja Gazeta

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz

Reżyserka i o 14 lat młodszy od niej aktor są małżeństwem już od 11 lat. Wspólnie wychowują córkę Alinę. Choć media przez pewien czas mocno interesowały się związkiem pary, Szumowska i Kościukiewicz stronią od życia w świetle reflektorów.

Nie miałem problemów z paparazzi. Nie jestem sławnym gwiazdorem, wiele osób nawet mnie nie kojarzy. Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje. Czasem widzę nasze zdjęcia w gazetach, czytam podpis wyssany z palca. Przewracam stronę, widzę kolejną osobę. I wiem, że to też nie ma związku z rzeczywistością - mówił aktor w rozmowie z "Wprost".

Małgorzata Szumowska i Mateusz KościukiewiczMałgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz KAPiF

Kris Jenner i Corey Gamble

Założycielka klanu Kardashian-Jenner ma za sobą dwa małżeństwa zakończone rozwodami, a w 2015 roku upubliczniła związek z młodszym o 25 lat managerem gwiazd Coreyem Gamble'em. Od tego czasu co chwila w mediach pojawiają się spekulacje, że para ma za sobą sekretny ślub, jednak jak dotąd żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień. Kris Jenner, która w tym roku skończyła 68 lat, w jednym z odcinków reality-show "Z kamerą u Kardashianów" przyznała, że seks osób w jej wieku cały czas jest tematem tabu.

Corey jest z kimś znacznie starszym, a wydaje mi się, że gdy zaczynasz się starzeć, masz nie mieć ochoty. A seks w moim wieku jest czymś cudownym - powiedziała.
 

Cher i Alexander Edwards

Na początku listopada Cher potwierdziła związek z młodszym o 40 lat raperem. Jak przyznała na Twitterze, jest niezwykle zakochana i "g*wno obchodzi ją", co na temat tej relacji myślą inni. Alexander Edwards nie jest pierwszym młodszym partnerem, z którym spotyka się wokalistka. Jak wyliczył serwis hellaentertainment.com, gwiazda tworzyła już kilkanaście związków z młodszymi od siebie mężczyznami. Wśród nich znaleźli się m.in. Tom Cruise, Val Kilmer, Gene Simmons czy Richie Sambora, a w 2013 roku Cher rozstała się z młodszym od niej o 25 lat Timem Medvetzem.

Cher i Alexander EdwardsCher i Alexander Edwards EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.