Hiszpańskie media ZACHWYCAJĄ SIĘ Anną Lewandowską. Piszą o imperium

Ania Lewandowska ma ostatnio powody do radości. Jej biznesy rozwijają się. Zauważyły to także hiszpańskie media. Piszą wręcz o tym, że żona Roberta Lewandowskiego stworzyła prawdziwe imperium.

Niewątpliwie Anna Lewandowska w Hiszpanii czuje się jak ryba w wodzie. Przeprowadzka do Barcelony była związana z nowym kontraktem jej męża w prestiżowym klubie piłkarskim. Lewa szybko się zaklimatyzowała. W sieci publikuje mnóstwo relacji ze słonecznego miasta i dzieli się swoimi aktywnościami, chociażby z nauki bachaty. Teraz naczelna polska WAGs ma kolejny powód do radości. Piszą o niej hiszpańskie media. 

Zobacz wideo

Lewandowska doceniona przez hiszpański portal 

Robert Lewandowski to jeden z najpopularniejszych piłkarzy świata. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie fanów i mediów wzbudza także jego żona. A Anna Lewandowska, co tu ukrywać, chętnie z tego korzysta. Od jakiegoś czasu żona kapitana polskiej reprezentacji zaczęła brylować na światowych pokazach mody, premierach filmowych czy rozdaniach nagród. "Lewa" pochwaliła się właśnie na Instagramie screenem artykułu jednego z hiszpańskich portali. Redaktorzy Mundo Deportivo piszą o niej jako o "jednej z najpopularniejszych osobistości w Polsce (...). Bizneswoman ma pięć firm i zatrudnia ponad 200 pracowników". Zresztą już sam tytuł artykułu mówi sam za siebie. "Imperium Anny Lewandowskiej w Polsce: oto jej firmy, które odniosły sukces" - czytamy. Jak widać, Lewandowska jest zachwycona, że doceniono jest kreatywność i przedsiębiorczość. 

Anna Lewandowska doceniona przez hiszpańskie mediaAnna Lewandowska doceniona przez hiszpańskie media Anna Lewandowska doceniona przez hiszpańskie media Fot. Instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska podbija czerwone dywany. Stylistka: Obłędnie

Warto dodać, że Anna Lewandowska zachwyca także na czerwonych dywanach. Na początku października pojawiła się na pokazie Louis Vuitton w Paryżu. Jej stylizację dla Plotka oceniła ekspertka, Wiktoria Wolniak. "Ania Lewandowska na pokazie Louis Vuitton wyglądała obłędnie. Stylizacja składała się z krótkiego topu z guzikami na ramionach, długich świetnie skrojonych oversize’owych spodni i wysokich czarnych botków na koturnie. Całość uzupełniona dużymi okularami i torebką LV. Trenerka doskonale wyeksponowała swój niesamowity brzuch i ramiona. 10/10" - podsumowała w rozmowie z nami stylistka. Jak widać, dobra passa Lewandowskiej trwa. 

 

Lewandowscy to celebryci także w HiszpaniiLewandowscy to celebryci także w Hiszpanii Lewandowscy to celebryci także w Hiszpanii Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.