Mike Tyson zachwyca formą. Pokazał zdjęcie bez koszulki. "Legenda"

Mike Tyson przeszedł wiele życiowych perturbacji. Wygląda jednak na to, że na ten moment radzi sobie całkiem nieźle. W efekcie znów może się pochwalić imponującą formą i wyrzeźbioną sylwetką. To zdjęcie robi furorę w sieci.

Mike Tyson jest jednym z najlepszych pięściarzy w historii sportów walki. Na swoim koncie ma wiele sukcesów i spektakularnych osiągnięć. W tym liczne pasy światowych organizacji m.in. WBC, WBO, IBF oraz WBA. Łącznie udało mu się stoczyć 56 walk w zawodowych ringach. Zwyciężył 50 z nich, z czego 44 udało mu się zakończyć przed czasem. W swojej karierze pokonał 11 zawodników o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Natomiast ze względu na indywidualny, a przede wszystkim dość agresywny styl walki otrzymał dwa charakterystyczne przezwiska "Bestia" i "Żelazny Mike". Mimo upływu lat nadal pozostaje w nienagannej formie. 

Zobacz wideo Mike Tyson vs Roy Jones Jr. "Ludzie chcą Tysona. Nieważne, ile ma lat"

Mike Tyson zapozował bez koszulki. Co za forma! 

Mike Tyson siał postrach na ringu. Przekonał się o tym m.in. Andrzej Gołota, który po drugiej rundzie nie wyszedł do ringu. Ostatecznie walka została jednak unieważniona, ponieważ Mike Tyson nie przeszedł testu antydopingowego. Miał problemy z alkoholem oraz narkotykami. Na zakończenie kariery zdecydował się w 2005 roku. Miał 38 lat.

W międzyczasie demony przeszłości go dopadły i wciąż miał problemy z używkami. Od kilku lat Mike Tyson deklaruje, że zerwał z nałogiem. Oprócz tego powrócił do kontynuowania swojej największej pasji. Choć nie staje na ringu, to wciąż regularnie trenuje. Efektami ciężkiej pracy postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki. Mike Tyson znów jest potężnie umięśniony, a na jego brzuchu widnieje wyrzeźbiony sześciopak. "Wciąż go mam" - napisał pod zdjęciem. Trzeba przyznać, że jego rewelacyjna forma może zachwycić niejednego sportowca. 

Mike TysonMike Tyson Agencja Wyborcza.pl

Mike Tyson pokazał zdjęcie bez koszulki. Internauci oniemieli z zachwytu 

Pod udostępnionym postem pojawiły się liczne reakcje. Internauci niemal od razu chwycili za telefony i ruszyli do komentowania. W kierunku legendy ringu posypały się same miłe słowa i szczere komplementy. "Zniszczyłby każdego z nas nawet w wieku 90 lat" - napisał jeden z internautów. "Wyglądasz na silnego, mistrzu" - dodał kolejny. "Jesteś źródłem inspiracji i obrazem boksu. Legenda" - stwierdził następny. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.