Daniel Martyniuk zrobił niespodziankę Faustynie. Ujawnia kulisy ślubu. Tak to wymyślili [PLOTEK EXCLUSIVE]

Daniel Martyniuk ostatnio podzielił się zdjęciami ze ślubu na Bali. Na miejscu nie było jego rodziców, ale to nie znaczy, że zabrakło dość tradycyjnych elementów ceremonii. Wiemy, jak wyglądały przygotowania.

Miłosne zawirowania syna Zenona Martyniuka cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Daniel Martyniuk do grzecznych nie należy, a jego relacje z kobietami są... dość skomplikowane. W 2018 roku wziął pierwszy ślub z Eweliną Golczyńską, który miał kosztować aż milion złotych. Para doczekała się córki, zresztą sam Martyniuk twierdzi, że "była żona złapała go właśnie na dziecko". Później związał się z Faustyną Jamiołkowską, z którą spotykał się jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego z pierwszą partnerką. Mimo burzliwych momentów w tym związku ostatecznie zdecydowali się na ślub. Znamy jego kulisy.

Zobacz wideo Wiadomo, na co Danuta Martyniuk wydaje najwięcej pieniędzy

Daniel Martyniuk i Faustyna mieli wsparcie w przygotowaniach

Daniel Martyniuk 23 października podzielił się na Instagramie informacją o tym, że wziął drugi ślub. Co ciekawe, wtedy też o ceremonii dowiedzieli się jego rodzice. W rozmowie z Plotkiem syn Danuty Martyniuk wyznał, że przygotowanie ślubu na Bali było bardzo wymagające. Na szczęście na miejscu mogli liczyć na ogromne wsparcie.

Dziękujemy za życzenia. W roli męża czuję się bardzo dobrze, jesteśmy szczęśliwi. Ślub był wyzwaniem, musieliśmy dopiąć wszystko na ostatni guzik przed wyjazdem, dokonać wszystkich formalności, mieliśmy jednak wsparcie, a na miejscu we wszystkim pomagała nam balijska wedding planerka - mówił Daniel Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

Faustyna Jamiołkowska zrobiła niespodziankę Danielowi Martyniukowi. On nie pozostał dłużny

Zakochani podeszli w dość tradycyjny sposób do niektórych elementów ślubu. Faustyna Jamiołkowska pokazała się mężowi podczas sukni ślubnej dopiero podczas ceremonii. Podobnie zresztą postąpił Daniel Martyniuk. "Mogę zdradzić ciekawostkę, że obydwoje do dnia uroczystości nie widzieliśmy swoich strojów, uznałem, że skoro Faustyna nie chce pokazać mi sukienki, to niech i mój strój będzie dla niej niespodzianką. Wszystko wyszło idealnie tak jak chcieliśmy" - zdradził nam syn Zenona Martyniuka. Zdjęcia Faustyny Jamiołkowskiej i Daniela Martyniuka ze ślubu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA