Omenaa Mensah pokazała córkę. Vanessa to piękna kobieta. Wiadomo, czym się zajmuje

Omenaa Mensah rzadko pokazuje zdjęcia córki w sieci. Tym razem postanowiła jednak zrobić mały wyjątek. Zobaczcie, jak teraz wygląda Vanessa.

Omenaa Mensah odnosi sukcesy w życiu zawodowym, ale przede wszystkim sprawdza się w roli matki. Dziennikarka ma trzyletniego syna Vincenta z obecnym partnerem oraz 21-letnią córkę Vanessę z poprzedniego związku. Celebrytka została mamą, gdy miała 23 lata. "Znajdowałam się tak naprawdę na początku mojej drogi zawodowej i osobistej. Myślałam tylko o tym, żeby skończyć studia i zdobyć pracę, która zapewni byt mojemu dziecku" - wyznała w wywiadzie dla serwisu eDziecko.pl. Niegdyś prezenterka bardzo chętnie zabierała Vanessę ze sobą na ścianki. Jakiś czas temu dziewczyna postanowiła się jednak wycofać z życia w blasku fleszy i świetle reflektorów. Najprawdopodobniej chciała się skupić na edukacji. Omenaa Mensah ma prawdziwy powód do dumy. Jej córka obrała jeden z najtrudniejszych kierunków.

Zobacz wideo Omenaa Mensah o trudach filantropii. "Pionier zawsze jest samotny"

Omenaa Mensah postawiła na szykowną stylizację 

Omenaa Mensah prężnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi ponad sto tysięcy obserwujących. Celebrytka chętnie raczy ich urywkami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Tym razem pokazała zdjęcie z lokalu wyborczego na słonecznej Maladze. Omenaa Mensah pod postem napisała: "Był to dla mnie wielki zaszczyt". Tego dnia celebrytka postawiła na elegancką stylizację. Miała na sobie granatową marynarkę bez rękawów oraz markowy pasek. Całość uzupełniła beżową czapką z daszkiem. Wyglądała kapitalnie.

Omenaa Mensah pokazała córkę. Vanessa jest na trzecim roku medycyny

Zamieszczony post miał ukryty przekaz. Nieco później na InstaStories Omenaa Mensah zamieściła zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jej dorosłą córkę. Dziewczyna była ubrana w fartuch medyczny, a na szyi miała zawieszony stetoskop. Gwiazda okrasiła ten kadr wymownym komentarzem. Wyjaśniła, że oddała swój głos właśnie ze względu na córkę. Zrobiła to, ponieważ w głębi serca chce, by w przyszłości Vanessa mogła się kształcić, żyć i pracować w Polsce. "Głosowałyśmy nie tylko dla siebie, ale też dla naszych dzieci, szczególnie córek. Ja dla mojej Vanessy, studentki trzeciego roku medycyny. Chcę, żeby w przyszłości chciała tu zostać i żyć!" - napisała w relacji. 

Omenaa Mensah pokazała córkęOmenaa Mensah pokazała córkę https://www.instagram.com/omenaamensah/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.