Córka Omeny Mensah ma 21 lat. Jest jedna rzecz, która łączy ją z Olgą Tokarczuk

Córka Omeny Mensah niedawno skończyła 21 lat. Vanessa studiuje medycynę i ma pasję, którą dzieli się na Instagramie.

Omenaa Mensah spełnia się nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym. Od kilku lat jest związana z miliarderem, Rafałem Brzoską, a owocem ich miłości jest trzyletni syn, Vincent. Prezenterka ma także 21-letnią córkę Vanessę z poprzedniego związku. Pierwsza pociecha prezenterki przyszła na świat, kiedy ta miała 23 lata. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Vanessa?

Zobacz wideo Chodakowska o 2 mln przekazanych na akcji Omeny Mensah

Córka Omeny Mensah ma 21 lat. Prowadzi Instagram poświęcony swojej pasji

"Gdy urodziłam Vaneskę, byłam na piątym roku studiów, miałam 23 lata" - wspominała Mensah w rozmowie z serwisem eDziecko.pl. "Znajdowałam się tak naprawdę na początku mojej drogi zawodowej i osobistej. Myślałam tylko o tym, żeby skończyć studia i zdobyć pracę, która zapewni byt mojemu dziecku" - przyznała. Vanessa Mensah dziś ma 21 lat i jest aktywna w mediach społecznościowych. Nie boi się eksperymentować z wizerunkiem - obecnie na jej głowie znajduje się burza dredów. Jej pasją jest fotografia, czego efekty możemy podziwiać na Instagramie. Wiemy także, że studiuje medycynę. Sprawdźcie naszą galerię u góry strony, aby przekonać się, czy Vanessa jest podobna do swojej sławnej mamy. 

 

Omenaa Mensah jest spełniona w życiu prywatnym 

Znajomość Omeny Mensah z Rafałem Brzoską rozpoczęła się na zawodowym gruncie - pogodynka TVN snuła plany o otwarciu szkoły w Ghanie i szukała na nią funduszy. Właśnie wtedy poznała przedsiębiorcę i uderzyła ją strzał amora. Para niedawno odnowiła przysięgę małżeńską, o czym informowała w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek. Na profilu prezenterki raz po raz pojawiają się zdjęcia wykonane w domu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak urządziła wspólną przestrzeń z Brzoską. A jest na co popatrzeć! Wnętrza są urządzone z pomysłem, kreatywne, nie brakuje w nich przyciągających uwagę elementów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.