Omenaa Mensah spełnia się nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym. Od kilku lat jest związana z miliarderem, Rafałem Brzoską, a owocem ich miłości jest trzyletni syn, Vincent. Prezenterka ma także 21-letnią córkę Vanessę z poprzedniego związku. Pierwsza pociecha prezenterki przyszła na świat, kiedy ta miała 23 lata. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Vanessa?
"Gdy urodziłam Vaneskę, byłam na piątym roku studiów, miałam 23 lata" - wspominała Mensah w rozmowie z serwisem eDziecko.pl. "Znajdowałam się tak naprawdę na początku mojej drogi zawodowej i osobistej. Myślałam tylko o tym, żeby skończyć studia i zdobyć pracę, która zapewni byt mojemu dziecku" - przyznała. Vanessa Mensah dziś ma 21 lat i jest aktywna w mediach społecznościowych. Nie boi się eksperymentować z wizerunkiem - obecnie na jej głowie znajduje się burza dredów. Jej pasją jest fotografia, czego efekty możemy podziwiać na Instagramie. Wiemy także, że studiuje medycynę. Sprawdźcie naszą galerię u góry strony, aby przekonać się, czy Vanessa jest podobna do swojej sławnej mamy.
Znajomość Omeny Mensah z Rafałem Brzoską rozpoczęła się na zawodowym gruncie - pogodynka TVN snuła plany o otwarciu szkoły w Ghanie i szukała na nią funduszy. Właśnie wtedy poznała przedsiębiorcę i uderzyła ją strzał amora. Para niedawno odnowiła przysięgę małżeńską, o czym informowała w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek. Na profilu prezenterki raz po raz pojawiają się zdjęcia wykonane w domu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak urządziła wspólną przestrzeń z Brzoską. A jest na co popatrzeć! Wnętrza są urządzone z pomysłem, kreatywne, nie brakuje w nich przyciągających uwagę elementów.
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu
Grabowski przerwał występ, bo zrozumiał, że jest... pijany. Nie do wiary, co zrobił później
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Żarty Majewskiego pójdą Kubickiej w pięty. Zwrócił się do jej nowego chłopaka. "Uważaj"
Pojechał nad polskie morze i biadoli. "Na pizzę trzeba było czekać półtorej godziny". W komentarzach zawrzało
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Doda nie kryje żalu po festiwalu w Opolu. Po latach przyznała: Żałuję
Emilia z "Sanatorium miłości" przekazała wieści ws. Henryka. "Po raz drugi zawiódł"
"Dobre. Wie pani co...". Krystynie Prońko puściły nerwy po pytaniu o Kaminskiego