Tak mieszkają Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Te spiralne schody to hit

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska urządzili wnętrza swojego domu z pomysłem i kreatywnością. Zobaczcie, jak mieszka znana para.

Omenaa Mensah od lat tworzy udany związek z Rafałem Brzoską. Ich znajomość rozpoczęła się na stopie zawodowej - pogodynka TVN snuła plany o otwarciu szkoły w Ghanie i szukała na nią funduszy. Wtedy też poznała przedsiębiorcę, z którym szybko znalazła wspólny język. Para w 2017 roku doczekała się syna Vincenta, a dwa lata później wzięła ślub w RPA. Niedawno małżonkowie odnowili przysięgę. Media z tej okazji zaglądają do domu małżeństwa. Jak mieszkają Mensah i Brzoska?

Zobacz wideo Omenaa Mensah o hejcie: ludzi denerwuje, że ktoś mógłby siedzieć i odpoczywać, a coś robi

Omenaa Mensah i milioner mieszkają niczym w pałacu. Ciężko na to pracowali

Na profilu prezenterki raz po raz pojawiają się zdjęcia wykonane w domu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak urządziła wspólną przestrzeń z Brzoską. A jest na co popatrzeć! Wnętrza są urządzone z pomysłem, kreatywne, nie brakuje w nich przyciągających uwagę elementów. Choć trudno przypisać im jeden styl, niektóre z ozdobień mają zwierzęcy lub roślinny wzór, a kolorystyka jest w stylu boho. Wejdźcie do góry galerii, aby zobaczyć np. nietypowe schody, które stoją w domu Mensah i Brzoski.

 

Omenaa Mensah i Rafał Brzóska odnowili przysięgę małżeńską w RPA

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska niedawno odnowili przysięgę małżeńską. O swoich planach informowali już jakiś czas temu, kiedy w jednym z wywiadów wyznali, że ponownie chcieliby uczcić swoją miłość. Wyznali, że ich przysięga jest niczym nowa nadzieja, a więc idealnym miejscem będzie Przylądek Dobrej Nadziei. Początkowo nie zdradzili daty uroczystości. O wszystkim poinformowała Małgorzata Rozenek. "To był najpiękniejszy ślub, na jakim byliśmy" - przyznała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.