Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella ma już 14 lat. Jego urodziny świętowali blisko natury

Alicja Bachleda-Curuś zorganizowała niespodziankę urodzinową dla syna. Pociecha aktorki i Colina Farrella jest już nastolatkiem. Jakiś czas temu Henry Tadeusz brylował z ojcem na rozdaniu Oscarów. Teraz aktorka zapewniła mu bliskie spotkanie z naturą w dniu jego święta.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell nie są już parą, ale po rozstaniu utrzymują dobre relacje ze względu na syna. Para poznała się w 2008 roku na planie filmu "Ondine". Szybko okazało się, że aktorka jest w ciąży i 7 października 2009 urodził się ich syn Henry Tadeusz Farrell. Aktor angażuje się w wychowywanie syna. Brylował z nim na tegorocznym rozdaniu Oscarów, gdzie pokazali się w pasujących stylizacjach. Więcej TUTAJ. Nastolatek miał okazję uciąć sobie pogawędkę z Nicole Kidman i udzielał wywiadów w języku angielskim. Od najmłodszych lat obraca się wśród światowej sławy gwiazd, z kolei w dniu jego urodzin dumna mama zadbała, by spędzili czas blisko natury. Pokazała, jak w ich przypadku wyglądało świętowanie. 

Zobacz wideo Czy rodzice pozwalają dzieciom korzystać z telefonów? [SONDA]

Alicja Bachleda-Curuś świętuje urodziny syna. Zorganizowała wyjątkową niespodziankę 

Syn Alicji Bachledy-Curuś skończył już 14 lat. Aktorka przez długi czas nie upubliczniała jego wizerunku. W mediach zamieszczała jedynie takie kadry, na których nie było widać twarzy Henry'ego. Nastolatek ma już za sobą debiut na czerwonym dywanie, a dumna mama nie zamierza dłużej go ukrywać. Kilka dni po jego urodzinach opublikowała na Instagramie rodzinny kadr, na którym widać, jak spędzali ten dzień. Wybrali się razem na wycieczkę do stadniny, gdzie konno wyruszyli w teren podziwiać naturę. "Świętowanie wyjątkowych urodzin" - napisała aktorka.

W komentarzach posypały się życzenia urodzinowe dla Henry'ego. Ten na fotografii podążał za mamą, jednak w chwili robienia zdjęcia odwrócił się. Internauci skompletowali również aktorkę, pisząc, że olśniewa urodą. Nie wiadomo jednak, czy tego dnia towarzyszył im ojciec chłopca, Colin Farrell. Aktor bierze udział w jego wychowaniu, mimo że nie jest z matką syna. Henry budzi coraz większe zainteresowanie polskich fanów, którzy zastanawiają się, czy mówi w ojczystym języku matki. Język polski wciąż stanowi dla chłopca wyzwanie, ale stara się mu sprostać. Myślicie, że Henry Tadeusz pójdzie w ślady rodziców i również zainteresuje się aktorstwem? Więcej zdjęć Henry'ego Tadeusza i Alicji Bachledy-Curuś znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.