Oceniła film Konopskyyego. Korwin Piotrowska mówi wprost: Uważajcie na siebie

Karolina Korwin Piotrowska też obejrzała film Konopskyyego "Mroczna przeszłość polskiego Youtuba" i skomentowała go na swoim instagramowym profilu. Posypały się zachwyty.

Może się wydawać, że o aferze Pandora Gate wie i mówi cała Polska. Sprawą zainteresowali się już policja, prokuratora, a nawet politycy. Mateusz Morawiecki grzmiał na swoim facebookowym profilu, mówiąc wprost, że sprawcy nie pozostaną bezkarni. Tymczasem sieć żyje nowym filmem dotyczącym afery Pandora Gate, który opublikował Konopskyy. Produkcja bije rekordy oglądalności, a zobaczyła go również Karolina Korwin Piotrowska. Postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie na Instagramie.

Zobacz wideo Staśko mówi o ofiarach Pandora Gate

Karolina Korwin Piotrowska ocenia film Konopskyyego. "Uważajcie na siebie"

Karolina Korwin Piotrowska słynie z komentowania różnych zjawisk społeczno-kulturowych, więc i tym razem zabrała głos. Dziennikarka nie owijała w bawełnę i szczerze wyraziła zachwyt nad merytoryczną stroną produkcji Konopskyyego. Przy okazji uderzyła w rodziców nastoletnich dzieci, które są fanami internetowych twórców.

"Bardzo dobry, merytoryczny, profesjonalny film Konopskyy. Osadza wszystko w kontekście. Pełna weryfikacja dowodów. Świetny research. Spokojna narracja, aczkolwiek z emocjami, których nie sposób się pozbyć. Kontakt z ofiarami, screeny dowodów etc. Szokujący motyw z ofertą kontentu dla dzieci, totalnie seksualną… Naprawdę rodzice nie widzieli nic? Gdzie wy macie oczy?" - napisała Karolina Korwin Piotrowska na swoim instagramowym profilu. Zdjęcia dziennikarki znajdziecie w galerii na górze strony. 

Dziennikarka pogratulowała Konopskyyemu, ale i przy okazji Sylwestrze Wardędze. Zwróciła uwagę, że obaj wykonali "dobrą, dziennikarską robotę". "(...) Najlepiej obejrzeć oba filmy, oba dobre. Oba powinni obowiązkowo zobaczyć RODZICE" - podkreśliła w swoim wpisie, na koniec pisząc o bezpieczeństwie nie tylko dzieci, ale i twórców wyżej wymienionych filmów. "Dobra robota. Uważajcie na siebie teraz. Dotknęliście nietykalnych i bezkarnych. Do teraz" - napisała. Więcej na temat afery Pandora Gate możecie przeczytać tutaj: Upijanie nieletnich, wykorzystania i gwałt. 5 faktów, które musicie wiedzieć o skandalu youtuberów.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.