Córka Marty Kaczyńskiej nie mieszka już w Polsce. Studiuje z dala od domu

Media donoszą, że córka Marty Kaczyńskiej postanowiła opuścić ojczyznę. Powodem okazały się studia. Ewa Dubieniecka podjęła naukę na chrześcijańskim prywatnym uniwersytecie badawczym.

Ewa Dubieniecka to jedno z trójki dzieci Marty Kaczyńskiej. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma na swoim koncie miłosne zawirowania, lecz od dłuższego czasu jej życie wydaje się być spokojne. Obecnie jest w związku z Piotrem Zielińskim. Mimo zaciekawienia mediów Marta Kaczyńska stara się nie ujawniać zbyt wiele i ceni sobie prywatność. O tym, że jej córka Ewa podjęła naukę na prestiżowej uczelni poza granicami kraju, dowiedzieliśmy się z medialnych doniesień portalu shownews.pl.

Zobacz wideo Kaczyński o problemach dzisiejszych rodzin. Czy wie cokolwiek w tej kwestii?

Ewa Dubieniecka wyjechała z Polski. Wszystko z powodu studiów na uniwersytecie chrześcijańskim

Na łamach portalu shownews.pl pojawiła się informacja o tym, że córka Marty Kaczyńskiej rozpoczęła studia. Mało tego - wybrała dla siebie jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Korei Południowej. Wyczytaliśmy, że córka byłej prezydentówny podjęła naukę na Yonsei University w Seulu. To szkoła wyższa, która cieszy się naprawdę długą i imponującą historią. Tego, że Dubieniecka wyjedzie z kraju, można było domyślić się już wcześniej. Słowa jej ojca mówiły same za siebie. Wybór padł jednak na znacznie bardziej odległą destynację niż Londyn.

Marcin Dubieniecki pokazywał jej tamtejsze szkoły średnie. Po powrocie Ewa kontynuowała naukę w prestiżowym trójmiejskim liceum, gdzie świetnie sobie radziła. Tata namawiał ją jednak, by dokończyła edukację w Londynie, a potem tam podjęła studia - możemy przeczytać w "Dobrym Tygodniu".

Marta Kaczyńska otrzymała zgodę na unieważnienie małżeństwa, a jej córka podjęła naukę na uniwersytecie chrześcijańskim

Życie Marty Kaczyńskiej od lat ciekawi naprawdę wiele osób i wzbudza skrajne emocje. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma na swoim koncie aż trzy śluby i tyle samo dzieci. O tym, że była prezydentówna dostała zgodę na unieważnienie małżeństwa prosto z Watykanu, mówiło się naprawdę głośno. Równie wielkie emocje wywołał fakt, że Kaczyńska podważyła ojcostwo pierwszego męża. W świetle przedstawionych dowodów sąd stwierdził, że ojcem Ewy Dubienieckiej jest Marcin Dubieniecki - drugi mąż Kaczyńskiej. Więcej zdjęć Marty Kaczyńskiej i jej rodziny znajduje się w galerii na górze strony.

Marta Kaczyńska, Lech Kaczyński, Maria KaczyńskaMarta Kaczyńska, Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska facebook.com/ Marta Kaczyńska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.