Jarosław Bieniuk chwali się synami. Patrzymy na Kazika. Ale wyrósł!

Jarosław Bieniuk podzielił się na Instagramie wyjątkowym kadrem. Na zdjęciu możemy dostrzec dwóch synów sportowca podczas posiłku. Kazik skończył już trzy lata.

Jarosław Bieniuk to dumny tata. Wraz z aktorką Anną Przybylską doczekał się trójki dzieci. Po jej śmierci związał się z Martyną Gliwińską. W 2020 roku para doczekała się narodzin syna, Kazimierza. Teraz sportowiec pochwalił się fotografią dzieci. Synowie Bieniuka zajadali się u taty spaghetti. 

Zobacz wideo Bieniuk na egzotycznych wakacjach

Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna na zdjęciu 

Jarosław Bieniuk chętnie pokazuje dzieci na Instagramie. Zazwyczaj jednak możemy tam dostrzec zdjęcia Oliwii, Szymona i Jana. Tym razem jednak były piłkarz wstawił zdjęcie trzyletniego Kazika. Chłopiec jadł w tym momencie posiłek wraz ze swoim starszym bratem. 

Trochę węgli i na trening - napisał Jarosław Bieniuk na Instagramie".

Jarosław Bieniuk screenJarosław Bieniuk screen Fot. Instagram.com/jaretpalmer

Okazuje się, że Jarosław Bieniuk zaplanował bardzo aktywny dzień z synami. Był też czas na rozrywkę. Na kolejnych stories możemy dostrzec, że panowie wybrali się do parku rozrywki. Jedną z atrakcji była przejażdżka kolejką. Z pewnością mieli wspaniały czas w rodzinnym gronie. 

Bieniuk z partnerką na weselu znajomych. "Zakochani w Rzymie"

Obecnie Jarosław Bieniuk związany jest z Zuzanną Pactwą. Para spotyka się od trzech lat. Nowa wybranka sportowca ma doskonały kontakt z jego dziećmi. Ostatnio zakochani wybrali się na wesele znajomych. W sieci pochwalili się romantycznym kadrem z Rzymu. Modelka postawiła tego dnia na satynową sukienkę maxi na cienkich ramiączkach i z głębokim dekoltem. Stylizację uzupełniały białe, wiązane szpilki, a także gruby bransoleta i naszyjnik. Były piłkarz pojawił się natomiast w szaro-błękitnym garniturze, rozpiętej koszuli i sneakersach. Para nie szczędziła sobie czułości. Bieniuk w dodatku wymownie podpisał fotografię. "Zakochani w Rzymie" - napisał. 

 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa mają już za sobą też wspólną sesję okładkową do dwutygodnika "Viva!". Z wywiadu wynika, że poznali się przed laty, ale wówczas nie utrzymywali stałego kontaktu. "Kilka lat temu odnowiliśmy znajomość on-line i czasem pisaliśmy do siebie. Dopiero gdy dwa i pół roku temu przyjechała do Polski, spotkaliśmy się ponownie "w realu" i… tak już tu została (...). Szybko zrozumiałem, że jestem zakochany, i zacząłem się zastanawiać, jak to wszystko pogodzić, jak zbudować nasze życie" - wyznał Jarosław Bieniuk w rozmowie z "Vivą!". 

Więcej o:
Copyright © Agora SA