Partnerka polskiego piłkarza dostrzeżona za granicą. Fani piali z zachwytu

Żona polskiego piłkarza na co dzień jest tancerką. Ostatnio wstawiła do sieci filmik z nową choreografią. Całość była inspirowana Barbie. Fani piali z zachwytu, a dziewczyna była dostrzeżona za granicą.

O Jakubie Kiwiorze jest bardzo głośno. Wschodząca gwiazda polskiej piłki może pochwalić się nie tylko świetnymi występami w angielskim klubie Arsenal F.C., ale również udanym życiem prywatnym. Piłkarz ma piękną partnerkę, z którą niedawno wziął ślub - niejaką Klaudię, która w sieci posługuje się ksywką Claudia Redhead [ang. rudowłosa], mimo, że jest posiadaczką długich blond włosów do pasa.

Zobacz wideo Szczęsny miał dość. "Męczy mnie już to pytanie"

Piękna polska WAG zwróciła uwagę fanów Arsenalu. Komplementom nie było końca

Nowa choreografia Klaudii Kiwior przykuła uwagę nie tylko fanów twerku (bo w takim stylu tańczy kobieta Kiwiora), ale również kibiców Arsenalu. Ci nie szczędzili jej komplementów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Prawdziwa Barbie w akcji", "Tak, kochanie, jesteś twerkową Barbie", "Oryginalna lalka Barbie", "Cukiereczek" - pisali.

Klaudia twerkiem zainteresowała się w wieku 18 lat. Wcześniej przez lata tańczyła dancehall. Często w swoich twerkowych choreografiach zawiera również elementy tańca sprzed lat. "Chcę wrócić do swoich początków, do tych klimatów. Uwielbiam dzielić się z ludźmi swoją pasją, ale nie zapominajcie, to wszystko moja własna droga. Oddałam temu całe serce" - przyznała tancerka w rozmowie z DailyStar. "Freestyle przy tym utworze był przyjemnością, może nie jest najczystszy, ale kiedy niesie cię nuta, nie zwracasz tak dużej uwagi na szczegóły" - dodała.

Kiwior dołącza do Arsenalu. Wielki kontrakt

Jakub Kiwior od kilku lat zbiera doświadczenie w zagranicznych klubach. Na początku tego roku zamienił Spezię Calcio na Arsenal. Klub z północnego Londynu zapłacił za niego 22 miliony funtów. 23-latek podpisał kontrakt z drużyną prowadzoną przez Mikela Artetę do 30 czerwca 2028 roku. Choć początki w nowym klubie nie należały do najłatwiejszych, z czasem zaczął radzić sobie coraz lepiej. W marcu 2023 znalazł się na pierwszej liście powołań Fernando Santosa i był podstawowym środkowym obrońcą drużyny w meczach eliminacji Mistrzostw Europy 2024 z Czechami (1:3) i Albanią (1:0). Więcej zdjęć Klaudii Kiwior i Jakuba Kiwiora znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: