Lewa w wersji na luzaku relacjonuje mecz FC Barcelony. Jej doping się opłacił

Anna Lewandowska wybrała się na mecz FC Barcelony. Relacjami z piłkarskich przeżyć chętnie dzieliła się z fanami na Instagramie. Na jaką stylizację postawiła tym razem? Było gustownie i na luzie.

Anna Lewandowska spełnia się nie tylko jako trenerka personalna i bizneswoman, ale przede wszystkim jako mama i wspierająca partnerka. Trenerka w 2013 roku powiedziała sakramentalne "tak" Robertowi Lewandowskiemu. W 2017 roku para powitała na świecie córkę Klarę, a trzy lata później urodziła się Laura. Nie od dziś wiadomo, że celebrytka jest ogromnym wsparciem dla męża i często pojawia się na meczach FC Barcelony. Nie inaczej było tym razem. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wywija na parkiecie. Co za ruchy!

Anna Lewandowska na meczu FC Barcelony. Tak dopingowała męża

We wtorek 19 września FC Barcelona zmierzyła się z Royal Antwerp FC. Był to pierwszy mecz fazy grupowej ligi mistrzów. Wydarzenie odbyło się na stadionie olimpijskim w Barcelonie, ze względu na trwający remont w Camp Nou. Na trybunach nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej. Trzeba przyznać, że spotkanie już od samego początku szło pomyślne dla FC Barcelony. Zaledwie w pierwszej połowie wpadły już trzy gole.

Anna Lewandowska z dumą relacjonowała przebieg meczu w sieci. Na początku celebrytka trenerka widok na stadion. Później zamieściła jeszcze selfie z innymi WAG's. Dzięki temu mogliśmy nieco przyjrzeć się jej stylizacji. Tego wieczoru żona piłkarza postawiła na dość luźny i swobodny zestaw. Miała na sobie biały t-shirt oraz oversizową koszulę o tym samym kolorze. Do tego dobrała ciemne jeansy i czarną czapkę z daszkiem. Całość prezentowała się modnie i ponadczasowo. 

Anna Lewandowska na meczuAnna Lewandowska na meczu Instagram/@annalewandowska

Anna Lewandowska ma powód do dumy. Chodzi o dzieci

Jakiś czas temu cała rodzina ze względu na Roberta Lewandowskiego była zmuszona przeprowadzić się do Hiszpanii. Niedawno wraz z rozpoczęciem roku szkolnego celebrytka wyjawiła, jak córki radzą sobie z nauką w obcym kraju. Jak się okazuje, ma prawdziwy powód do dumy. "Uczą się, trzy razy w tygodniu mają zajęcia. Klara ma wybitny talent do języków obcych. W przeciwieństwie do mnie. Mówię po angielsku, ale wiem, że jest to niedoskonałe. Klara mówi już praktycznie w czterech językach: po polsku, niemiecku, angielsku i coraz lepiej po hiszpańsku. Chodzi do międzynarodowej szkoły w Barcelonie, więc zajęcia ma po angielsku. Po szkole przychodzi do nas pani, Hiszpanka, która bawi się z dziewczynkami i je uczy. Laura uczy się też katalońskiego" - wyznała na Instagramie. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ