Marina świętuje urodziny Lewandowskiej tydzień po urodzinach. Nie zapomniała o torcie

Anna Lewandowska dopiero co skończyła 35 lat. Na jednej imprezie nie poprzestała. Tym razem świętowała z Mariną.

Anna Lewandowska niedawno świętowała urodziny. Celebrytka skończyła 35 lat. 7 września na jej profilu na Instagramie pojawiło się mnóstwo życzeń od znanych gwiazd. Nie da się ukryć, że Lewandowska zaplanowała swój wyjątkowy dzień bardzo produktywnie. Od rana do wieczora brała udział w różnych urodzinowych aktywnościach. Żona Roberta Lewandowskiego mogła liczyć na kilka ciepłych słów od męża. "Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej żony i mamy naszych dzieci. Jesteś miłością mojego życia. Jestem szczęściarzem, że mam cię u mojego boku" - napisał piłkarz. Niestety, tego dnia Lewa nie mogła spędzić ze wszystkimi znajomymi. Teraz to nadrobiła.

Zobacz wideo Tomasz Jacyków o Lewandowskiej. "To jest światowa laska, nie ma miejsca na pomyłki"

Kolejny dzień świętowania urodzin? Dla Anny Lewandowskiej to normalne!

Anna Lewandowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała już pięć i pół miliona obserwatorów. W swoim wyjątkowym dniu mogła liczyć na mnóstwo życzeń. Niestety, nie każdy znajomy świętował razem z nią. Na szczęście nic straconego. Tydzień po 35. urodzinach Lewa mogła liczyć na miłą niespodziankę od innej WAG, Mariny Łuczenko. Kobiety spotkały się, aby uczcić specjalny dzień. 

Marina i Anna LewandowskaMarina i Anna Lewandowska fot. Instagram/@marina_official/screen

Anna Lewandowska po raz kolejny zdmuchnęła świeczki na torcie. Tym razem otrzymała niebieskie ciasto z ulubionej cukierni Mariny. Żona Szczęsnego podkreśliła, że na tę okazję wybrała "najlepsze w mieście" łakocie. Nie da się ukryć, że tort był bardzo ładnie ozdobiony. Lewandowska wyglądała na zachwyconą. Kobiety przytuliły się serdecznie, co Marina pokazała w mediach społecznościowych.

W taki sposób Anna Lewandowska spędziła dzień swoich urodzin. Od tygodnia jest 35-latką

7 września 2023 roku Anna Lewandowska pokazała, co robiła w dniu urodzin. Zaczęło się od śniadania. Jubilatka postanowiła wybrać się na specjalne śniadanie wraz z koleżankami. Jej towarzyszkami były popularne WAGs zawodników FC Barcelony. 35-latka otrzymała ogromny bukiet kwiatów. Przyznała, że były one od wybranka jej serca. Nie zabrakło także ujęcia z ukochanym mężem. Lewandowska nie kryła zadowolenia. 

ZOBACZ TEŻ: "5 lat Vogue". Lewandowska w zachowawczej czerni, ale patrzymy na buty. Gessler zapomniała spodni