Książę Harry i Meghan Markle lecą do Europy. Jedno jest pewne - na noclegu nie oszczędzają

Książę Harry i Meghan Markle mają zawitać Europy. Para przybędzie do Niemiec, aby wziąć udział w igrzyskach sportowych. Wiemy, gdzie planują się zatrzymać. Cena za nocleg może przyprawić o zawrót głowy.

8 września minął rok od śmierci królowej Elżbiety II. Z tej okazji do Wielkiej Brytanii zawitał książę Harry. Jego wizyta nie potrwa jednak długo, ponieważ już wkrótce ma się udać do Düsseldorfu w Niemczech. Tam weźmie udział w Invictus Games 2023, czyli Igrzyskach Niezwyciężonych. Jest to międzynarodowa impreza sportowa skierowana do weteranów wojennych i wojskowych rannych w misjach. Wydarzenie rozpocznie się 9 września i potrwa do 16 września. 

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Książę Harry i Meghan Markle zawitają do Niemiec. Wiemy, gdzie będą nocować. Cena jest powalająca 

Książę Harry nie przybędzie sam, będzie towarzyszyć mu Meghan Markle. Wspólna wizyta może nieco przyćmić plotki o rzekomo pogarszających relacjach pary. Gdzie się zatrzymają? Apartament robi nieziemskie wrażenie, za to cena zwala z nóg.

Jak podaje portal mirror.co.uk, podczas pobytu w Niemczech książę Harry ma zakwaterować się w jednym z apartamentów w hotelu Hyatt Regency w Dusseldorfie. Rezydencja słynie z luksusowych zabiegów spa, a cena za dobę może przyprawić o lekki zawrót głowy. Za jedną noc należy bowiem zapłacić 2000 funtów, co w przeliczeniu daje około 10 700 złotych. Według doniesień książę Harry i Meghan Markle mają zatrzymać się w apartamencie z widokiem na Ren. W ramach przygotowań do ich przybycia w hotelu wdrożono wyższy system bezpieczeństwa i wzmocniono ochronę. Dodatkowo na terenie ma znajdować się umundurowany personel wojskowy. Spekuluje się, że książę Harry może pojawić się w Hyatt Regency w sobotę 9 września i spędzi w nim kolejne osiem dni. 

Książę Harry i Meghan Markle wybuczani w Niemczech

Przypominamy, że w ubiegłym roku książę Harry i Meghan Markle także zawitali z wizytą do Niemiec. Wówczas wzięli udział w uroczystym lunchu One Year to Go. Niestety, w trakcie wizyty doszło do nieprzyjemnego incydentu. Książę Harry i Meghan Markle przechadzali się po czerwonym dywanie przed ratuszem w Düsseldorfie przy akompaniamencie buczenia. Do sieci trafiło nawet nagranie, na którym wyraźnie słychać, że część publiczności za przegrodą buczy, słychać też było ordynarne pokrzykiwania. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.