Oni kibicowali Polsce na meczu z Wyspami Owczymi. Mamy Lewych się uwielbiają. Rozenek pełna skupienia [ZDJĘCIA]

7 września Polacy zagrali kolejny mecz w eliminacjach do Euro 2024. Tym razem zmierzyli się z Wyspami Owczymi. Mogli liczyć na ogromne wsparcie bliskich.

Reprezentacja Polski ma teraz przed sobą mnóstwo pracy. W związku z eliminacjami do Euro 2024 grają sporo meczów, które mogą im dać szansę na późniejsze powalczenie o puchar. Ostatnio mieli okazję dać popis na Narodowym w Warszawie. Kibicowali im najbliżsi. 

Zobacz wideo Lewandowski: Ciężko coś powiedzieć, bo to jest niewiarygodne

Mamy Lewandowskich kibicują Robertowi 

7 września reprezentacja Polski stanęła przed nie lada wyzwaniem. Musieli zmierzyć się w kolejnym meczu w ramach eliminacji do Euro 2024. Spotkanie z drużyną z Wysp Owczych odbyło się na PGE Narodowym w Warszawie, w związku z czym piłkarze mogli zaprosić na miejsce bliskich. Zjawiły się nawet mamy Roberta i Anny Lewandowskich. Tego wieczora Iwona Lewandowska miała na sobie niebieski komplet garniturowy, który zestawiła z żółtym T-shirtem. Z kolei Maria Stachurska postawiła na luźną fioletową bluzę i białe spodnie. Widać, że świetnie się bawiły w swoim towarzystwie. 

,Mecz el. UEFA EURO 2024 Polska - Wyspy Owcze, Iwona Lewandowska i Maria Stachurska,Mecz el. UEFA EURO 2024 Polska - Wyspy Owcze, Iwona Lewandowska i Maria Stachurska Fotokibit / Fotokibit/East News

Na miejscu nie mogło oczywiście zabraknąć pięknych gwiazd. Choć na trybunach na próżno było szukać Anny Lewandowskiej, to w nasze oczy szybko rzuciła się Marina Szczęsna. Żona Wojciecha Szczęsnego jak zwykle zadała szyku, tym razem prezentując się w białych spodniach i krótkim topie. Zarzuciła na siebie jasny sweter. Z relacji opublikowanych na Instagramie wiemy, że na PGE zjawiła się również Agata Sieramska. Opublikowała zdjęcie reprezentacji i dodała serduszka w naszych barwach. Więcej zdjęć z meczu Polska-Wyspy Owcze znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Skupiona Małgorzata Rozenek kibicuje reprezentacji

Odkąd Małgorzata Rozenek związała się z Radosławem Majdanem, jest stałą bywalczynią meczów. Już na Instagramie perfekcyjna zapowiedziała, że wybierają się na PGE, aby kibicować polskim piłkarzom. Na tę okazję wybrała wygodną stylizację składającą się z jasnych jeansów i białej koszulki. Z Kolei Majdan miał na sobie marynarkę. Obydwoje dopełnili swoje looki szalami godnych prawdziwych kibiców. ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grzegorz Krychowiak został oszukany na miliony złotych. Złożył zawiadomienie na lekarza reprezentacji. Wszystko było zaplanowane?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.