Omenaa Mensah chwali się dorosłą córką. "Moja Vanesska kiedyś vs dziś". Ma 21 lat

Omenaa Mensah podzieliła się ostatnio z internautami najnowszymi zdjęciami swojej dorosłej córki. Dumna mama opowiedziała też, czym zajmuje się 21-letnia Vanessa.

W ubiegłym miesiącu Omenaa Mensah wzięła drugi ślub. Razem z partnerem Rafałem Brzoską, inwestorem i przedsiębiorcą, odnowili przysięgę małżeńską. Na uroczystości pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Omenaa odnosi ogromne sukcesy na polu zawodowym, ale świetnie sprawdza się także w roli matki. Prezenterka z obecnym partnerem ma trzyletniego syna Vincenta oraz 21-letnią córkę Vanessę z poprzedniego związku. Czym dziewczyna zajmuje się na co dzień? Więcej zdjęć Omeny Mensah i jej córki znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Omenaa Mensah o hejcie: ludzi denerwuje, że ktoś mógłby siedzieć i odpoczywać, a coś robi

Córka Omeny Mensah studiuje na naprawdę ambitnym kierunku

Omenaa urodziła Vanesse, gdy miała 23 lata. "Znajdowałam się tak naprawdę na początku mojej drogi zawodowej i osobistej. Myślałam tylko o tym, żeby skończyć studia i zdobyć pracę, która zapewni byt mojemu dziecku" - wyznała w wywiadzie dla serwisu eDziecko.pl. Vanessa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i dzieli się swoją pasją, jaką jest fotografia. Oprócz tego dziewczyna studiuje medycynę. "Moja Vanesska kiedyś vs dziś. Kiedy tak urosła? Jest już poważną studentką - przyszłą panią doktor, ale dla mnie zawsze będzie małą Vanesską. Każda mama na pewno wie dokładnie, o co mi chodzi" - pisała wzruszona Omenaa na Instagramie

Córka Omeny Mensah odnosi sukcesy, realizując swoją pasję 

Vanessa ma własną stronę internetową, na której dzieli się nowymi fotografiami i współpracami. "Zdjęciami zajmuję się zawodowo od trzech lat. Zaczęłam w 2017 roku, kiedy dostałam swój pierwszy aparat cyfrowy. Wcześniej używałam aparatu analogowego. W tym czasie nauczyłam się pracować z kamerą filmową. Mam również doświadczenie w pracy z agencjami modelek takimi jak Chilimodels. Chociaż uwielbiam sesje modowe, kocham też zdjęcia dokumentalne. Ostatnio współpracowałam z E.Wedel (polską firmą cukierniczą) w Afryce przy tworzeniu zdjęć dokumentalnych, które pokazywały prawdziwe piękno tego kraju i ich bogactwo zasobów naturalnych, takich jak kakao, z którego firma produkuje wiele odmian czekolady. Zdjęcia zostały następnie pokazane na wernisażu, a później trafiły do kawiarni na warszawskiej starówce" - możemy przeczytać w portfolio Vanessy. ZOBACZ TEŻ: Afro, włosy proste czy krótkie? Omenaa Mensah chętnie eksperymentuje z fryzurami. "Wyglądasz jak milion dolarów"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.