Weronika Rosati wstawiła zdjęcie z córką. To rzadkość. "Portret rodzinny"

Weronika Rosati spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Jest mamą Elisabeth, która rośnie jak na drożdżach. Możemy to zauważyć po ostatnim InstaStories aktorki.

Weronika Rosati z dumą wychowuje swoją sześcioletnią córkę Elisabeth. Dziewczynka jest owocem związku aktorki z ortopedą, Robertem Śmigielskim. Relacja jej rodziców zakończyła się w 2018 roku, o czym poinformowała media menadżerka gwiazdy. Na Instagramie Rosati możemy zaobserwować, jak spędza czas z pociechą.

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Weronika Rosati pozuje z Elisabeth. Do tej pory nie pokazywała twarzy córki

"Ela jest dzieckiem, które wszystkiego lubi się uczyć, jest bardzo aktywna. Do wszystkiego podchodzi też śmiertelnie poważnie. Ma różne dodatkowe zajęcia. Obecnie jest wkręcona w balet, tańce i stepowanie" - tak o pasjach córki mówiła Rosati w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN". Dziewczynka zadeklarowała, że chciałaby pójść aktorskimi śladami mamy.

Od wielu lat domem Rosati jest Los Angeles. W tym miejscu rozwija karierę aktorską, co w przyszłości być może będzie także robiła jej córka. Ostatnio Rosati wstawiła zdjęcie z Elisabeth i ich czworonożnym przyjacielem. Widzimy na nim kawałek twarzy sześciolatki. To prawdziwa rzadkość, bo aktorka zwykle bardzo mocno chronić prywatności córki i zazwyczaj zasłania ją na udostępnianych fotografiach.

Portret rodzinny - podpsała zdjęcie

Weronika Rosati, Elisabeth RosatiWeronika Rosati, Elisabeth Rosati https://www.instagram.com/weronikarosati/

Weronika Rosati o cechach charakteru córki

"Ela ma bardzo silną osobowość. Tak naprawdę trudno jej cokolwiek wmówić, narzucić, zmusić do czegoś. Jest bardzo słodka, ale ma też silny charakter. Wie, czego chce, a czego nie chce. Jest rezolutna i cwana" - mówiła aktorka w jednym z wywiadów dla "Vivy!". Po więcej zdjęć mamy z córką zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.