Dlaczego Anna Lewandowska zniknęła z Instagrama? Jej ostatni post może być tropem

Anna Lewandowska od kilkunastu dni nie jest aktywna na Instagramie. Jak wyglądał ostatni post, który opublikowała przed przerwą?

Fani martwią się o Annę Lewandowską, która przyzwyczaiła ich do regularnych treści na Instagramie. Ostatni post na jej profilu pojawił się piątego sierpnia. Od tej pory nie opublikowała żadnych nowych zdjęć czy relacji. Co pojawiło się na jej profilu przed niespodziewaną dla internautów przerwą?

Zobacz wideo Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem

Anna Lewandowska zniknęła z sieci. Przed przerwą odpoczywała z rodziną

Zniknięcie Anny Lewandowskiej zaniepokoiło fanów. W tej sprawie wypowiedziała się już nawet Agata Rubik podczas live'a na Instagramie. "Może po prostu chciała spędzić trochę czasu z rodziną. Domyślam się, ja po sobie wiem, że bycie aktywnym na Instagramie jest wyczerpujące i po prostu po takim czasie chciała odpocząć" - stwierdziła.

Ostatnie zdjęcia Anny Lewandowskiej to wakacyjne kadry. Post zawiera kilka fotografii z rodzinnego wypoczynku w Hiszpanii. Widzimy m.in. Roberta Lewandowskiego leżącego w basenie razem z córkami na materacu, czułości piłkarza i jego żony oraz piękne widoki. Lewandowscy prawdopodobnie relaksowali się na Majorce, gdzie mają własną posiadłość. Wówczas sportowiec miał przerwę między kolejnymi meczami i wolny czas postanowił poświęcić rodzinie.

 

"Gdzie jesteś?", "Co się dzieje? Czemu taka cisza?" - brzmią komentarze pod ostatnim postem. Jedna z internautek napisała: "Ludzie, nie ma Ani, bo spędza czas z rodziną". Być może rzeczywiście tak jest. Chociaż Robert Lewandowski wrócił na boisko, możliwe, że trenerka postanowiła zrobić sobie chwilową przerwę od Instagrama, skupić się na bliskich czy po prostu odpocząć, bo w końcu każdy ma do tego prawo. Więcej zdjęć Lewandowskich znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.