Lewandowscy na rodzinnych wakacjach w Hiszpanii. Leniwy czas przy basenie i czułości. Ale luksusy

Anna i Robert Lewandowscy spędzają wakacje w Hiszpanii. Odwiedzili ukochaną Majorkę. Zdjęciami z błogiego relaksu pochwalił się trenerka na Instagramie.

Anna i Robert Lewandowscy zasłużyli na urlop. Rodzina w końcu jest w komplecie. Robert Lewandowski ostatnie tygodnie przebywał z drużyną w Stanach Zjednoczonych na zgrupowaniu. Kiedy wrócił, spakowali się i wyruszyli razem z córką Klarą i Laurą do Hiszpanii. Trenerka pochwaliła się kadrami z urlopu na Instagramie. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska prezentuje kocie ruchy. Cóż za zmysłowy taniec

Lewandowscy na wakacjach. Trenerka prezentuje znakomitą formę

Lewandowscy jako cel podróży wybrali Hiszpanię, a konkretnie jedną z wysp Majorkę. Tak przynajmniej sugerują obserwatorzy w komentarzach. Bardzo możliwe, ponieważ rodzina uwielbia to miejsce, ma tam nawet luksusową willę, w której prawdopodobnie się zatrzymała. Trenerka na Instagramie opublikowała karuzelę zdjęć, pokazując, jak rodzinnie spędzają czas na wakacjach. Widać, że korzystają ze wspólnego czasu, którego z pewnością nie mają za wiele. Robert Lewandowski leży z córkami na materacu w basenie, aby później pluskać i bawić się z nimi w wodzie. Nie obyło się bez czułości między małżonkami, którzy niedawno odnowili dziesiątą rocznicę ślubu

 

Anna Lewandowska zaprezentowała znakomitą formę nad basenem. Trenerka może się pochwalić wyrzeźbionym brzuchem i ramionami. Opalenizna pięknie podkreśla sylwetkę żony piłkarza. Wieczorami rodzina ubiera się w zwiewne sukienki i koszulę i wyrusza na miasto.

Lewandowska i Krupińska na wspólnych wakacjach

Kilka dni temu Lewandowska spędzała czas na Majorce z Pauliną Krupińską. Przyjaciółki wybrały się na wspólną kawę, aby nadrobić zaległości. Gdzie w tym czasie byli ich mężowie? Nie wiadomo, później Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalił się zabawną fotografią z żoną na tle Katedry w Palma de Mallorca. Zdjęcie znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.